IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Енотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Енотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака Обратен редослед
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 23:04
И на мене не ми останува некое затворено шише иако сум голем љубител на сортни вина
Кон врв
Korintian Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Korintian Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:35
Originally posted by kipovec kipovec напиша:

Dali ima nekoj koj se zanimava so sobiranje na sortni vina, Jas imam kolekcija od stotina i sakam so nekoj da razmenam po nekoj zbor za ova hobi.
 
Немам хоби да ги собирам, но имам хоби да ги пијам. Можи да дадеш едно до две да пробаме
Sexy Boy
Кон врв
kipovec Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kipovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:15
Dali ima nekoj koj se zanimava so sobiranje na sortni vina, Jas imam kolekcija od stotina i sakam so nekoj da razmenam po nekoj zbor za ova hobi.
kipovec
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.