IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Деца со посебни потреби
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Деца со посебни потреби

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
Автор
Порака Обратен редослед
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 08:26
Zavisi od samata potreba na deteto. Koj kolku razmisluva....pa ako ne si direktno zasegnat, bas i ne razmisluvas mnogu. Eden period odea na MTV emisii za instituciite za deca so precki vo razvojot, kade i roditelite iznesuvaa svoi iskustva.

Maja mozam da zboruvam za iskustvoto so moite deca, ne mozam da zboruvam za nesto sto ne mi e poznato.
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 08:12

obicno roditelite na ovie decinja se organiziraat vo zdruzenija poradi polesno ostvaruvanje na zaednicki potrebi, znae li nekoj konkretno takvo zdruzenie ? sto mislite za idejata da najdeme nacin za nekoja simbolicna pomos? eve..ako nekomu se dopadne idejata mnogu drago bi mi bilo.. 

Кон врв
maja 30 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Август.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja 30 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2006 во 07:55
site razgovarame za decata a nikoj od nas e sega ne znam kolku razmisluva za decata so posebni potrebi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.