IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте љубоморни во врска со партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте љубоморни во врска со партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 12:54
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Kolku poveke e ljubomorna znaci poise vredam

...tek ako ljubomorata ja iskaze so toa shto ke te zamavne so sukaloto dva tri patголема%20насмевкаi... ke izleze deka eeepten mnogu vredishголемо%20гушкање....
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 13:22
Nikogas...dodeka ne go pretera so provokacii...pa si mislam mozebi i podobro e da sum mnogu ljubomorna,taka nema da provocira i ke si go ima stravot i nema da mrda
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 13:24
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Kolku poveke e ljubomorna znaci poise vredam

...tek ako ljubomorata ja iskaze so toa shto ke te zamavne so sukaloto dva tri patголема%20насмевкаi... ke izleze deka eeepten mnogu vredishголемо%20гушкање....



Novive domakinki koristat gotovi kori смеење ...znaci nema sukalo
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 13:43
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Originally posted by mamamd mamamd напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Kolku poveke e ljubomorna znaci poise vredam

...tek ako ljubomorata ja iskaze so toa shto ke te zamavne so sukaloto dva tri patголема%20насмевкаi... ke izleze deka eeepten mnogu vredishголемо%20гушкање....



Novive domakinki koristat gotovi kori смеење ...znaci nema sukalo

....газење%20од%20смеење   1:0 za tebeголемо%20гушкање... i za mladite domakinki...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 13:47
Moze samo so sajka da mi pomine niz kola, e toa svarno ke me zaboli, a za  drugo oko ne mi trepnuva смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.