IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Вагина, Kлуч зa ситe врати или ....?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вагина, Kлуч зa ситe врати или ....?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
Автор
Порака
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 21:29
....ЕЕЕЕ,ИНТЕРЕСНО brza..СЕГА И СО ШТРАФЦИГЕР СЕ ОТВАРААТ...МОЖЕ И СО КЛУЧ ЗА ПИВО!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 14:01
....NE!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 17:53
...sho mislite za ova, imashe edna pogovorka deka parite go vrtat svetot, a tokmu zenite mnogu gi sakaat parite i se najgolem potroshach na parite kako i da ja svrtite rabotata taka e...od tuka i poelovicata" zenite neznaat sho sakaat ama mnogu dobro znaat kako da go postignat toa", iliti "da imash vagina i prevrtliv um", e mokno oruzje sho osvojue i vrti sve...

...vash*te mislenja za ova se...???голема%20насмевка
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 18:06
pederi i vagini imaaaaaaaaaaaaaaa

pari nemaaaaaaaaaaaaa well

pariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 18:29
Pardon...DA go vrtat
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 18:31
ne vrtele ni pred 2000 godini so bi denes

ono izgleda prederlukot glaboko navleze vo masonskite lozi газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
alexa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 261
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alexa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 20:24
Ova нaвистина е озбилна тема.Дека вагината го врти светот доказ има секојдневно на работа кај мене , а верувам секаде е така.Многу колешки способни, помалку способни и неспособни си најдоа начин како да напредуваат во кариерата, да си ја олеснат работата или да уживаат други повластици.
Преку вагината или „со вагината„.
Очигледно таа е многу моќно оружје само треба да знаеш како, кога и со кого да ја употребиш.
Najveci covek uvek ostaje dete
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 23:49
Ја као шо знам
клуч се става у клучалка...!!
А ова сеа вагина не ми личи на клуч...!!збунетостзбунетостзбунетост
Поише на клучалка,
а на клуч друго ми асоцира...!!

А да не е обратно тоа
што ги отвара сите врати...
Друго да не е..???!!!!збунетостзбунетостзбунетост

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 02:09
Originally posted by alexa alexa напиша:

Ova нaвистина е озбилна тема.Дека вагината го врти светот доказ има секојдневно на работа кај мене , а верувам секаде е така.Многу колешки способни, помалку способни и неспособни си најдоа начин како да напредуваат во кариерата, да си ја олеснат работата или да уживаат други повластици.
Преку вагината или „со вагината„.
Очигледно таа е многу моќно оружје само треба да знаеш како, кога и со кого да ја употребиш.


...ma, jasno be...смеење
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2008 во 01:07
ПА ОТВАРА ВРАТИ ..............И ЗАТВАРА.... ЗАВИСИ НА КОЈ МУ СЕ НУДИШ И КАКО КЕ ТЕ СВАТИ
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2008 во 22:46
Троа и убавата Елена не се само приказна.намигнување
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 02:54
Kluc....???збунетост
A da ne e klucalka...???!!!!збунетост

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 11:35
Zavisi na kogo ke mu dade oti mnogumina lazat deka go imaat klucot od toa sto im treba
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2009 во 12:27
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Kluc....???збунетост
A da ne e klucalka...???!!!!збунетост



ок.клjучалка е.
бес клjучалка нема потреба од клjуч, нели??среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.