IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Барам Игра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Барам Игра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
snajder Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snajder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Барам Игра
    Испратена: 19.Август.2006 во 18:11

Sakam da gi kupam:Medal of honor-Spearhead i Breaktrough.

kade mozam da gi najdam?

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Август.2006 во 13:56
Snajder neznam od koj grad si. No ako si od Bitola mozam da ti kazam od kade da ja kupis.
Кон врв
snajder Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snajder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Септември.2006 во 17:50

od Stip.

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 14:35
Nisto togas. Baraj od drug
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2006 во 22:07
Baram,
nekoj da mi preporaca  dobra voena strategija. Ne sakam strategii od onie kade  moram da stvaram resursi i tn....Ve molam koj ima igrano nesto dobro neka mi preporaca :) ...ako ja ima uste podobro :)
Tenks :)
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:18
Paa Rom Total war mislam deka e najdobra od toj vid na igri.
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:19

ја имаш  ли играно ? :) 

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:23
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Baram,
nekoj da mi preporaca  dobra voena strategija. Ne sakam strategii od onie kade  moram da stvaram resursi i tn....Ve molam koj ima igrano nesto dobro neka mi preporaca :) ...ako ja ima uste podobro :)

Tenks :)


blitzkrieg, suddenstrike 1 i 2, codename panzers...i tie site gi iam, ali original na germanski
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:26
Originally posted by FLipsi FLipsi напиша:

Paa Rom Total war mislam deka e najdobra od toj vid na igri.


skoro da.....imase i edna interesna slicna ali ne mi teknuva sea....mislam deka legioners se vikase
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:31
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Baram,
nekoj da mi preporaca  dobra voena strategija. Ne sakam strategii od onie kade  moram da stvaram resursi i tn....Ve molam koj ima igrano nesto dobro neka mi preporaca :) ...ako ja ima uste podobro :)

Tenks :)


blitzkrieg, suddenstrike 1 i 2, codename panzers...i tie site gi iam, ali original na germanski
 
овие ги изиграв веке....а другиве ги препорачуваш да ги побарам ?:)
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:38
blitzkrieg e kako sledna igra na ss, slicni se...
a codename e uste malce podinamicno i podetalno i imat i 2 del..

plus imas za suddenstrike add-oni total victory i total war, so dopolnitelni missioni koj isto taka gi poseduvam....za ss2 neznam kako se vikaat
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2006 во 14:56
taka....ok...ke gi pobaram tenks TongueThumbs%20Up
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 10:38
FRONTLINE ATTACK - WAR OVER EUROPE

Ако сакаш можам да ти ја дадам!!! На 2 цд -а е!!! Али страшно добра воена стратегија!!! Мислам дека е боља и од Sudden Strike и Panzer General!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2006 во 10:43
e i ja se zainteresirav sea.....daj ke se dogovorime......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.