IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат девојките...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат девојките...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 38>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:34
Sakaat samo ljubov
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:39
Se slozuvam girl.....da te saka i da te pocituva....no togas kaj e razvojot i dinamikata vo vasata vrska....sekogas ke bide status qvo...duri veruvaj ke go mrazis poradi toa....ona sto mu treba na sekoja devojka e maskoto da bide ROMANTICNO LOS   :)
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:42
eve ti navisitna filosofski odgovor koj vredi da se pocituva ....bravo kockar.....edna od podobrite misli ......ROMANTICNO LOS...znaci ah , se mora da bide podeleno na ovoj svet ...isto kako dobroto i losoto , isto kako ljubovta i omrazata ...isto kako crnoto i beloto , kako nasmevkata i tagata
......
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:43
Pa, da, normalno ,  veke se znae deka mora da bide romanticno, ama mislam deka ako postoi razbiranje megju nas, nikogas nema da bidam nervozna i nema da ni bide dosadno vo vrskata, bidejki jas imam avanturisticki duh i postojano mi teknuvaat novi idei, pa znam kako da ja zadrzam mojata vrska, samo od nego zavisi, toj kako ke se odnesuva so mene.
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:50
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Se slozuvam girl.....da te saka i da te pocituva....no togas kaj e razvojot i dinamikata vo vasata vrska....sekogas ke bide status qvo...duri veruvaj ke go mrazis poradi toa....ona sto mu treba na sekoja devojka e maskoto da bide ROMANTICNO LOS   :)
ClapClapClap
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:55

Girl pred da zaminam edna ubava misla:

 
AKO SEUSTE MOZES DA BIDES RAZOCARANA VO ZIVOTOT ZNACI DEKA SEUSTE SI MLADA....ZATOA RADUVAJ MU SE NA RAZOCARUVANJATA KAKO NA NAJUBAVO NESTO VO ZIVOTOT.....zatoa nemoj da taguvas ako vo nesto te razocara tvoeto prijatelce :)
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:57
A izvini kockar... aj definiraj toa romanticno losh ?

Ama u detalji... so primeri ... pomogni na masite...Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:57
Ostanejte mi so zdravje ...se citame vo druga prilika ..sekogas ubava misla da ve prati i vo dobro i vo zlo Wink
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 13:59
hmmm...kidna LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 14:00
Nindza bi sakal da ti pomognam vo definiranje za toa ROMANTICNO LOS ...no za mene toa sto ke go kazam za romanticno los e aksioma....za tebe teorema..za drug dilema...SAM TREBA DA OTKRIES STO E TOA ROMANTICEN LOS ...BUY :)
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 14:01
Nezno i divo....romaticno losh.....
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 14:05
Abe brkaj rabota i ti i tvojata aksioma...

Ne oti znaes da kazesh nego si procital tamu nesto bez veze...

E aj ako si muz kazi si so primer ne vaka k*rac palac... i odma da se begalo ... ajde LOL
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Септември.2006 во 18:58
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Girl pred da zaminam edna ubava misla:

 
AKO SEUSTE MOZES DA BIDES RAZOCARANA VO ZIVOTOT ZNACI DEKA SEUSTE SI MLADA....ZATOA RADUVAJ MU SE NA RAZOCARUVANJATA KAKO NA NAJUBAVO NESTO VO ZIVOTOT.....zatoa nemoj da taguvas ako vo nesto te razocara tvoeto prijatelce :)




Fala za ubavite zborovi  Smile
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 19:40
Originally posted by Kockar


Girl pred da zaminam edna ubava misla:

AKO SEUSTE MOZES DA BIDES RAZOCARANA VO ZIVOTOT ZNACI DEKA SEUSTE SI MLADA....ZATOA RADUVAJ MU SE NA RAZOCARUVANJATA KAKO NA NAJUBAVO NESTO VO ZIVOTOT.....zatoa nemoj da taguvas ako vo nesto te razocara tvoeto prijatelce :)


cej cej demek ako si razocaran demek uste si mlad a? HAHAHAHAHH znaci komsivkata moja so ne e mazena i razocarana e mlada a ima negde 72 god. HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHH, e ova stvarno bese glupost!
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 38>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.