IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - 2+1 Ај сега кој има храброст
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

2+1 Ај сега кој има храброст

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
Автор
Порака
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2009 во 21:09
а jас...сосема спротивно на горното.мечтаење...газење%20од%20смеење

на претходното, де.забава


Изменето од pagane - 27.Декември.2009 во 21:10
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2010 во 00:55
Jok .... sebicna sum ... ne delam... nitu se delam .... eden na eden samo ..... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2010 во 15:59
јас би сакал две
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2010 во 07:04
Originally posted by srecka srecka напиша:

2 zeni eden maz nikako ne odgovara tie zeni nekoj  treba da gi zadovoli tesko ce se najde nekoj takov tie odvaj edna mozat da zadovolat, obraten slucaj e mozen no samo ako tie mazi se navistina kulturni

ова културни...
едноставно...
ме разнежи...
човече...
а бе културни, него како...плазење
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2010 во 02:22

Si se pocestam ponekogas...filipinkite se stvoreni za dve + eden uigraniцрвенеење

Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 00:55
сакам со двајца да пробам...ама нема мажи бре тука
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:19
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

сакам со двајца да пробам...ама нема мажи бре тука
Da mozam bi ti pomognal,ama  gol maz u blizina do mene изненадувањеtoa ne bi mozel da go podnesamкубење%20коса
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:27
....одма се јави на помош а?..хаха...на километри од скопјево...
знам дека е така како што викаш...затоа и нема шанси да пробам со 2...сите не сакаат поради тоа ...а како можат жениве бе ...ја не би можела да делам маж со некоја друга...
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:31
Повеќе жени ни во кујна не можат да се ујдисаат а не па во кревет. Секоја ќе си влече на своја страна а тој у средина-баш му е гајле.
Затоа гласам НЕ!
 
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:38
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:

....одма се јави на помош а?..хаха...на километри од скопјево...
знам дека е така како што викаш...затоа и нема шанси да пробам со 2...сите не сакаат поради тоа ...а како можат жениве бе ...ја не би можела да делам маж со некоја друга...
Zatoa koga sakas toa da go probas,go probuvas so profesionalci,koi se naviknati na takvo nesto.Mazite imaat pogolem izbor i mozat polesno da dojdat do zenski 2+1 dokolku za zeni neznam sto da ti kazam,jas ne se nafacam na nesto takvo.Si imala sansa za toa,si bila nadvor od mk,mislam vo SAD tamu ne e problem, toa e navikaнамигнувањеpa uste nekoi crni nadareniгазење%20од%20смеењеili se plasese da ne ti stane navikaголема%20насмевка
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:42

не ми ги чепкај црните другарчиња бато бодети...тие се доооста добри во тоа што го прават...знам јас...
во сад можеш да најдеш се...ама не е финтата да легнеш со некој од улица...ехх да беше така до сега незнам што не ќе направев...ќе идам јас летово таму пак...може ќе налета нешто ...некој другар..па некој негов другар...дуо-трио
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:46
Originally posted by ma4kica ma4kica напиша:


не ми ги чепкај црните другарчиња бато бодети...тие се доооста добри во тоа што го прават...знам јас...
во сад можеш да најдеш се...ама не е финтата да легнеш со некој од улица...ехх да беше така до сега незнам што не ќе направев...ќе идам јас летово таму пак...може ќе налета нешто ...некој другар..па некој негов другар...дуо-трио
OOO POLEKA duo trioизненадувањеmnogu toa trio,ne se igraj moze nekoj i da nastrada tukaгазење%20од%20смеење
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 01:54
Jas ja imam tuka do mene 6 sati,rabotime zaedno do polnoc a posle prodolzuvm sam.Tatko portorikanec majka crnkinja,Prava tigrica, ne e mnogu crna,sto e najvazno znae sto saka od zivotot i e mnogu prirodna i ednostavna,obicno poveceto crnci se mnogu sigurni vo sebe a belite ameri pomalku izgubeniизненадувањеi mutavi,zatoa crncite im gi seksaat zeniteнамигнување 
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2010 во 02:00
....ептен слатко ме насмеа...да си жив и здрав уште 100 години

глеј сеа..викам дуо-трио...па сакам се да пробам во животов...краток е...еднаш се живее...ама мн ретко некој се осудува на такво нешто...баш поради тоа што нема баш некои кандидати...

ти пази ја порториканката вечерва... не ја пуштај да си оди...може ќе ви се придружи некоја
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.