IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како изгледа идеален партнер!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како изгледа идеален партнер!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 37>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 13:04
mora malku ubavina beeeeeeeeeeeeee
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 13:05
Da, kolku da te privlece osobata, tocno deka preku ubavnata odi strasta, ama ne e presudna..
Кон врв
sweety13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweety13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 13:09
1. UBAVINA
2.LJUBOV
3.ISKRENOST
Кон врв
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 23:51
Originally posted by sweety13 sweety13 напиша:

1. UBAVINA
2.LJUBOV
3.ISKRENOST
Абе малку искреноста ми мути памет, што ако е искрен/а и да ти каже дека спие со цело мало!!!!!!!!!!
Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2006 во 08:43
ke te sibne kako noz v rebra  , nekoj raboti ne treba da se kazat a i da ti se cini premnogu otvoreni sepak lugeto ko po navika mnogu lazat i taka
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2006 во 00:46
Абе точно ама затоа постојат бели лаги кои се добронамерни!!!
Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2006 во 10:20
Do sega mene poveke okoto mi letese kon crnite mazi,iako ima i isklucoci,sekako a i kombinacii razni.Sepak od karaktrnite osobini najmnogu sakam koga e spontan i avanturist 
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2006 во 14:15
idealen partner - da mozes da razgovaras so nego koga i kako sakas! A dali e ubav, pa mene da mi bide - nemora na drugarka mi da i bide!
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2006 во 14:34
Idealna hmm ... da mi igra srceto pa makar da e crna ciganka ete taa e idealna.
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2006 во 00:28
Originally posted by nindza nindza напиша:

Idealna hmm ... da mi igra srceto pa makar da e crna ciganka ete taa e idealna.
Абе може и црна бразилка!
Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2006 во 23:44

mora da me podrzuva vo se...vo site gluposti,zelbi za avantura,momenti koga sakam da sum sama...da bide tuka za mene,ama i da me ostava da "disam"...da ima doverba megu nas...i da me privlekuva fizicki,normalno

Кон врв
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 00:58
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

mora da me podrzuva vo se...vo site gluposti,zelbi za avantura,momenti koga sakam da sum sama...da bide tuka za mene,ama i da me ostava da "disam"...da ima doverba megu nas...i da me privlekuva fizicki,normalno

Па тогаш тој би бил луд по те*е а ти не би му возвратила, нели мислиш дека малку превише бараш од партнерот???
Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 01:06
pa mozda ne znam da sakam. nikogas sum nemala asalna vrska i sekogas sum barala nesto pojse ili nesto pomalce. koga partnerot bi bil lud po mene,ne bi bil idealen,zosto ne sakam da bidam plen,tuku lovec! ama nema vrska,vo mene e problemot..ja sum taa sto ne znae sto saka
.... umorna sum i lupetam
aj na spienje
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2006 во 15:15
Originally posted by KaLiNa KaLiNa напиша:

koga partnerot bi bil lud po mene,ne bi bil idealen,zosto ne sakam da bidam plen,tuku lovec!
 
Mislam deka ne si vo pravo ovde. Idealni partneri, nema tuka lovenje ili plenovi, ednostavno, ima iskra megu vas i ljubov.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,781 секунди.