IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како изгледа идеален партнер!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како изгледа идеален партнер!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 37>
Автор
Порака
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како изгледа идеален партнер!!!
    Испратена: 27.Јули.2006 во 00:23
Што мислите дали постои идеална личност???Clap
Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 00:32
izgleda izgleda izgleda?.......... hm
da da IDEALNOOOOOOOOOOOOOO
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 12:42

hmmm....i da pravam fotorobot sea teshko deka neshto kje vi znaci...

ama bi sakala....da sme bosi i pod senka na palma na ostrov po cel den, da se smeeme i da slushame muzika, da lovime riba i ete tolku...... dodushe ima ushte ama me primrzi da pishuvam
Motivation is game in my hands
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 13:37
Originally posted by ivana ivana напиша:

hmmm....i da pravam fotorobot sea teshko deka neshto kje vi znaci...


ama bi sakala....da sme bosi i pod senka na palma na ostrov po cel den, da se smeeme i da slushame muzika, da lovime riba i ete tolku...... dodushe ima ushte ama me primrzi da pishuvam

Само боси,а нагоре облечени???
Или нешто како Плава Лагуна
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 13:39
Би се расприкажала на долго и на широко, ама ептен несакам да се опуштам до толку...
Motivation is game in my hands
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 13:42
Хаха добро кажано
Кон врв
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 00:27
Зар не е помалку битен фактор и образованието???
Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 16:12
Чим ме трпи толку време ИДЕАЛНА Е ВЕРУВАЈТЕ !!!    ИИИИ СИЛНО ЈА САКАМ
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 17:17
Како изгледа идеален партнер!!! ------pa visok e okolu 185 plav so plavi oci i iako cel zivot me privlekuvaat crni dekovci na krajot ovoj plav angel izleze idealnata licnost za mene i mnogu go sakam  more najmnogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 17:54
A vie za fizicka li lepota zborite? Nemam pravilo, kakov saka neka e, ako ima nekoj sarm, nekoja zvezda, toa e dovolno za da me privlece. Ne mi se doapaga ona kaj nekoi devojcinja, epa sega, sakam da bide plav, pa so plavi oci, pa ovakov, onakov.. Tie detali nisto ne znacat. Sto ke mi e bojata na ocite, ako ne moze so niv da me pogledne kako sto treba i jas da vidam nesto vo niv?
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 18:40
Originally posted by Dana Dana напиша:

A vie za fizicka li lepota zborite? Nemam pravilo, kakov saka neka e, ako ima nekoj sarm, nekoja zvezda, toa e dovolno za da me privlece. Ne mi se doapaga ona kaj nekoi devojcinja, epa sega, sakam da bide plav, pa so plavi oci, pa ovakov, onakov.. Tie detali nisto ne znacat. Sto ke mi e bojata na ocite, ako ne moze so niv da me pogledne kako sto treba i jas da vidam nesto vo niv?
 dobro Dana se soglasuvam
 
Кон врв
ok-girl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јули.2006
Локација: Cyprus
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ok-girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2006 во 01:26
Originally posted by Dana Dana напиша:

A vie za fizicka li lepota zborite? Nemam pravilo, kakov saka neka e, ako ima nekoj sarm, nekoja zvezda, toa e dovolno za da me privlece. Ne mi se doapaga ona kaj nekoi devojcinja, epa sega, sakam da bide plav, pa so plavi oci, pa ovakov, onakov.. Tie detali nisto ne znacat. Sto ke mi e bojata na ocite, ako ne moze so niv da me pogledne kako sto treba i jas da vidam nesto vo niv?
 
 
   BRAVO BE DANA ILI KOJA I DA SI,AKO NAVISTINA VAKA RAZMISLUVAS MNOGU MI E MILO. RAZMISLUVAME NA ISTA FREKFENCIJA


Изменето од ok-girl - 30.Јули.2006 во 01:28
NOSTALGICARKA
Кон врв
FESTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 45
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FESTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2006 во 02:25

Точно така убавината не е многу битна нели мислите дека карактероте најбитен од се?

Летањето е добра работа, ама не се знае каде ќе слеташ!?!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 12:55
Ubavinata e bitna samo za na prv pogled da te privlece osobata za da imas zelba da prodolzis da ja zapoznavas, a bez soglasuvanja vo karakterot nisto ne pravis.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.