IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Зoшто сте на Идивиди форумот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зoшто сте на Идивиди форумот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 43>
Прашање: Zasto ste na forum
Одговор Гласови Статистика
10 [6,71%]
61 [40,94%]
20 [13,42%]
1 [0,67%]
4 [2,68%]
38 [25,50%]
15 [10,07%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 16:24
интересно ми е
Кон врв
jorgi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jorgi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2006 во 04:03
za da ja vidam diskriminacijata na administratorite sprema obicnite clenovi. ako vo slucalot ima preckanje sprema drugite. kako sto e slucajot na motika forum , tema muzika.Tongue
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2006 во 22:13
Си признавам.Во школо ме викаат политичар затоа што кога објаснувам нешто им се качувам на глава со деталите!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2006 во 22:17
Tepam vreme...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2006 во 00:05
Originally posted by jorgi jorgi напиша:

za da ja vidam diskriminacijata na administratorite sprema obicnite clenovi. ako vo slucalot ima preckanje sprema drugite. kako sto e slucajot na motika forum , tema muzika.[IMG]http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley17.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Tongue" />


ova ne e motika (forum)!!!
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2006 во 14:50
Фали опцијата:
- за лечење комплекси и фрустрации
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 20:26
почнав онака само за обично "тепање време" и за забава најмногу, сега се навлеков на форумов премногу
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 20:35
Зашто сум на форум? Добро прашање.... Зашо ми е интересно, и пошо обично ме мрзи да правам нешто друго, а игрите стануваат досадни по долго време играње.... Ама тоа беше на почетокот.... Сега зашто се здружив со многу форумџии, па ми фалат ако не дојдам.... А и има интересни податоци кои не сум ги знаела.....Smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 01:52
Pa za druzenje da ne mi e dosadno da imam so da pram i da teskam po nekoja filozofija Big%20smile
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 02:08
pa umiram na rabota luge vtora vaka koga sum pogotovo!!!!!!!!!!
uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhffffffffffffffffff
:)
plus se educiram :) plus filozofija vam tamu:)
piche kaj piche vaka elektronski ne moze:) ne ide
sudbina ide sekako sekade taa e:)sto e LOL
 
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 02:18
Za dobra zabavaClap
Кон врв
Ana_bt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 12:09
Najpoveke  za  druzenje  i  isto  taka  i  za   da  naucam  nesto  sto  ne  sum  go  znaela  dosega...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 13:05
Spored anketava ima mnogu sto se ocajni pa baraat drustvo od nikovi....
DeadDeadDeadDead
 
 
A i ti sto si ja otvorila nemozes da pises od zafrkancijaAngryOuch
 
 
Lleleel loso ejjjDead
Кон врв
M1A* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај M1A* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 22:28
зашто ми е досадно, имам adsl немам попаметна работау моментов.. а и сакам да читам како размислуваат другите
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 43>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.