IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Мал пенис или вибратор?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мал пенис или вибратор?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 19>
Автор
Порака
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 23:06
ja ovoj ne go primam predolg mi e
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 23:10
Originally posted by nate^ nate^ напиша:

ja ovoj ne go primam predolg mi e
 
abe tesko mozda i na covekot!!! Ja imam slusnato deka eden tip ima onesvesteno edna!!! Stvarno jes da tipot re gord na svoeto visuliste27 sm ejjjjjjjjjjj   ama nekoja nastradala
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 23:10
I predebel e.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 23:11

ja nejkum na k*r vakov da umram

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 01:42
pa,moze i ovoj se zashemetuva koga ke mu se digne,................pola krv mu treba za toa,sigurno,.......pa nema dovolno vo glavata i mu se vrti,.....ozbilno vi vikam!.......heheheheh.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 02:08
Originally posted by brza brza напиша:

pa,moze i ovoj se zashemetuva koga ke mu se digne,................pola krv mu treba za toa,sigurno,.......pa nema dovolno vo glavata i mu se vrti,.....ozbilno vi vikam!.......heheheheh.
 
ej mozda nego otkava da ne e nekoj vid na montaza? Kaj postoi vakvo cudo breeeeeeee
 
ova da ti e nezgodno ves da si kupis ili i toa moze da se sie po naracka auuuuuuu
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 02:11
hahahahah,..........ne se sekiraj,ne e montirano,......tolkav si mu e na chovekot!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 02:23
e bravo za nego uf pa ne samo so mu e toooolkav nego i so debelinava e dosta nadprosecen
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 07:34
ne se vo k..ot do majstorot e
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 08:21
Originally posted by hektor hektor напиша:

pak rabotata so goleminata na k*rot , do koga vaka be .
da vi kazam nekolku raboti : kako prvo ne sum magare , se znae coveckata golemina da ne bidi ekstremno mal . a za magricite ima magarinja (nejkam da uvredam nikoja ama me primoruvate da go kazam ova) .Imase na vremeto procitav edna statija vo Anglija zenite pocnale magarinja da kupuvaat  , edna si napravila sprava za da se ebe so magareto , arno ama magareto se oslobodilo i ja nadenalo na k*r , go pominal polovina london so taa p**kata nadenata na k*r . \posledici - p**kata umrela .|Berete um sega .
PS  Molam moderatorot da ne brisi barem dva dena ova e mnogu ubav primer poucen
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 08:24
za zenskite sto se zalaat od goleminata na coeckiot k*r , mozi da si kupite magare , em ke ve eba, em ko ke si imate potreba ke si go tovarate ,mozi da go javate , prakticna rabota ,za sve  da vi zbrka rabota , ne trosi baterii , ima golem k*r ehhheeeee , zivot ke prozivejte
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
ribari Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јули.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ribari Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 10:28
jas kako sto znam na zena nikogas da pogodis niti saka mal niti saka golem tie sakaat k*rot damoze dago upravuvat so dajlinsko i da go pravat kako ime volja .mozda i nie sakame tie da imaat tesni dundi ane bunar bez dno
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 14:33
Originally posted by brza brza напиша:

pa,moze i ovoj se zashemetuva koga ke mu se digne,................pola krv mu treba za toa,sigurno,.......pa nema dovolno vo glavata i mu se vrti,.....ozbilno vi vikam!.......heheheheh.
ima vistina vo tvojot post, sepak prirodata ja utnala rabotava skros na skros kaj tipov i nego mu zadava nevideni problemi :(
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2006 во 20:22
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by brza brza напиша:

pa,moze i ovoj se zashemetuva koga ke mu se digne,................pola krv mu treba za toa,sigurno,.......pa nema dovolno vo glavata i mu se vrti,.....ozbilno vi vikam!.......heheheheh.
ima vistina vo tvojot post, sepak prirodata ja utnala rabotava skros na skros kaj tipov i nego mu zadava nevideni problemi :(
 
abe ja uorno se prasuvam koa stoi so vesot?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.