IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Мал пенис или вибратор?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мал пенис или вибратор?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 19>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2006 во 18:45

bravos eleni pogfalba i od mene , ama dana da pise komentar ubav a ne da fali naokolu

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:29
mal k*r za mali picki za mojta u slucajov vibrator
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:33
Drugarka mi studira medicina i pred nekoj den zema da mi zbori nesto okolu vaginata koja e dolga 12 sm, ili sto ti ja znam, ne ja razbrav bas, pivo piev togas, kako i da e, na kraj ispadna deka nemoze da se primi nesto podlgo od 15 sm, ako se vkluci i elasticnosta..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:37
dano srce koa dobro ke se razraboti sve prima elasticna e kao guma se siri
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:40
Da de, znam jas toa, zasto ednas rekov, pomal od 17-18 ne go osekam, nema sansi.. Ama, ovaa drugarkava kao medicina studira, pa znaela podobro od mene, taka pisuelo u knigite..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:44
ja ne go osekam koa e pod 17 sm a uste ako e i tenok nema sansi, dano srce ja sakam pogolem ne mnogu debel da e taman
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:46
ja koa e pod 17 ne go osekam ako e i tenok nema sansi sakam podolg da e taman
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:46
Kakov tenok, sto ti e sto koris od cackalici..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:47
imav eden so slamka brckaj brckaj nigde go nemase
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:49
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
nate^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Август.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nate^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:50
zimi mama ne zezam me brckase na kraj suva ostanav ne povadena
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 22:56
O boze, strasno...
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 23:01
[QUOTE=brza]pa,ako na nekoja i e malku 15-tina sm.,eve vi malku pogolemo "kornishonche,...ziher,(naduen) ima barem 40-tina sm.!..........samo,teshko ,deka zenskava ke vi go prepushti,gledate kako go gushnala,...........auuuuuuuuu bre ova da se isplasis!!!!
 ne e se do goleminata vazna e i tehnikata pa zatoa aj kolku e toa mal?? 


Изменето од SeXY - 10.Август.2006 во 23:02
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2006 во 23:04
Ma ostaj, brza ne plasi tuka nas..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.