IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Каде би оделе ако имате шанса?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каде би оделе ако имате шанса?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
Прашање: Kаде би одела ако имате шанса
Одговор Гласови Статистика
43 [15,64%]
31 [11,27%]
10 [3,64%]
19 [6,91%]
15 [5,45%]
35 [12,73%]
22 [8,00%]
100 [36,36%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2006 во 15:57
Samo da imam pari - Kanarski ostrovi, ili Tahiti - nesto vo toj stil
Кон врв
Soprano Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Soprano Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2006 во 17:18
Da imam sansa odam pravo na mestata kade postoela cosa nostra,istotaka vo new yersey kaj Sopranos
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:02
Originally posted by engie engie напиша:

Skopje
 
 
eve kako treba da razmisluvate .............bravo engie ...........doma si e doma ................ahhhhhhh,,,,,,neli engie ....ne znaat koja ubavina ja imame nie ovde .........
......
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:31
pa site stranci koi otisle vo Skopje ili opsto Makednoija bile mnogu zadovolni...treba poveke da si ja cenime zemjata ni nasa, zasto ima mnogu ubavini sto ja krasat...

Изменето од engie - 15.Август.2006 во 20:32
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:45
engie ...pa zarem cela Makedonija treba da ja ispratime nadvor ... za da vidat deka nema nisto tamu nadvor ....ovde e najubavo ???
......
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:48
abe i jas se slozuvam so tebe..ama nie ko narod ne se podrzuvame mnogu...nekako politikata ne ni cini bas...nego sto znam...samo zalno e sto gledam mnogu mladi luge gledaat da izbegaat od tamu...
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:49
NIKOGASS ........znaess ima edna stara koja vika..............podobro prv vo selo otkolku posleden vo grad..........
......
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:53
ima iskljucoci.....no mnogu luge sto gi znam mi vikaat deka sum se "spasila"...a jas ne mislam bas taka....ama iskreno koga ke se podzamislam, imam podobro sansi tuku otkolku doma..za zal..
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 22:16
Во последно време си размислувам за Тахити







Изменето од Julija - 15.Август.2006 во 22:30
Кон врв
BeStSeLeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 317
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BeStSeLeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 07:41
Da imam sansa bi otisol na barbados
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 08:11
Во моментов да имам шанса би си отишла дома да се донаспијам
Кон врв
BeStSeLeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 317
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BeStSeLeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 08:14

Face the true...Nemas

Кон врв
Jelena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 151
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jelena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 09:44

Kuba, Tajland, Azuren breg.......i Ibica

Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 22:05

Cuba.

Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.