IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - "Charmed"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"Charmed"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: "Charmed"
    Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:19
Една уредничка од а1 ми даде листа на најгледани серии и излезе дека волшебнички е најгледана серија до сега, ја надмина и гледаноста на пријатели.Ги гледате ли? јас да





Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:21
Ги гледав уште пред 3 години, серијата е срце многу ми се допага, сега понекогаш кога ке начекам некоја серија на А1 шпа се подсекам.. Девојките се срце..
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:30
Alisia Milanooooo

E nejze bi ja zenel instantno!!!!!!!!

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:33
интересно е тоа (бар за мене)колку фризури смени PHOEBELOL


1 SEASON


2 SEASON


3 SEASON


4 SEASON


5 SEASON


6 SEASON


7 SEASON


8 SEASON
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:35
Any season is fine with me!!

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:35
Срце е невидено и неа и Пајпер многу си ги сакам..
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:35
ние сме сега 5 сезона ни останаа уште 3 и многу ми е жал поради тоаCry

инаку омилена ми беше Prue ама умре така да сеа  ја сакам Phoebe


Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 16:50
ja gledam i mene mi bese omilena Prue sega mi e Piper procitav deka se snima i nova 9 ta sezona ali im umre Speling pa ne znam dali ke se dosnimaat
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 16:57
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 17:05
 

Изменето од angelwings - 29.Јуни.2006 во 12:09
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 19:08
а кој е Speling??Embarrassed
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 12:07
kako moze da ne znaes koj e speling a da gi gledas pa toj e glavniot producend na serijata toj gi izmisli  volsebnickite i melrouz place i beverli hills i i red drugi serii koi bea popularni vi poslednive 10 godini
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 12:43
добро де не знаев..

ама наслушнав дека престанало снимањето поради редовното доцнење на актерката Alissa Milano (фиби) во последните 2 сезони им дошло на идеја да ја убијат и неа како Пру ама мислеле дека серијата ке ја изгуби популарноста па престанале со снимање


Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2006 во 15:21
Gi gledam i gi obozavam. Mnogu poveke mi se svigase koga bese Prue, a Phoebe i Piper se mnogu dobri
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,719 секунди.