IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Многу рокери и металци
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Многу рокери и металци

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 20:25
malce zabega temava...ima epten pozeri i toa si e fakt,ne smetaat premnogu,ama svirkite si ja gubat smislata,ne se vise mesta kade odat luge koi se spoeni so muzikata nego prestizot i pozerstvoto...
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 21:22

Такви трупови кои се нарекуваат металци или рокери со една песна..... тие ќе дојдат и ќе поминат, модата ќе помине, тие ќе станат фанови на попот и мадона ке им биде кралицаLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL, не се нарекувам металка бидејки знам околу 25 добри металски песни, а има деца ко од градоначалникот на охрид, керка му што се заинтересирани за таа музика и само такава слушаат

(не знам што зборам, ама нешто зборев)
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 22:49
da,ima mnogu so se furaat,ama toa e.......promaseni luge! zasto da glumam nesto sto ne sum,ako toa ne mi se sviga i ne me ispolnuva?!
kuliraj
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2006 во 14:55
abe toa se luge vlezeni vo jaki filmovi.......
inaku i tie se luge
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2006 во 20:33
ama so im vredat tie filmovi?
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 00:13
abe neka si teraat po patot........nema sto da im se zamarame.......
kuliraj
Кон врв
gothic666 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gothic666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2006 во 01:52
ma daj ne se zamarajte ne vredi
bas mi e interesno so takvite "jaki metalci" barem ima kogo da zaebavam :)
Кон врв
angelmk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 05:46
 metalci, ali po potreba;inace u slobodno vreme vreme turbo folkeri.takvi gi ima so lopata da gi rines,i pak da se sopnuvas od niv.
"BEAUTY IS TRUTH, TRUTH BEAUTY."
Кон врв
rebel kid Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebel kid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 18:19
a so se zamarate tolku so niv?neli e niven zivot toa,so qr ve boli dali se pozeri,pozerki???????neli treba da gleate malce za sebe?a da,me nerviraat metalci,raperi i so i da e,koa gi znaat samo slayer,kreator,iron maiden ova za metalcite i eminem,50 cent,dmx za raperite.zoso ne pobarate vnatre malce u muzikata?mislam ima i drugi grupi,neli?i ima mn bolje od tie:D
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 18:22
Originally posted by rebel kid rebel kid напиша:

a so se zamarate tolku so niv?neli e niven zivot toa,so qr ve boli dali se pozeri,pozerki???????neli treba da gleate malce za sebe?a da,me nerviraat metalci,raperi i so i da e,koa gi znaat samo slayer,kreator,iron maiden ova za metalcite i eminem,50 cent,dmx za raperite.zoso ne pobarate vnatre malce u muzikata?mislam ima i drugi grupi,neli?i ima mn bolje od tie:D
u pravo si mnogu...
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 18:33
Originally posted by rebel kid rebel kid напиша:

a so se zamarate tolku so niv?neli e niven zivot toa,so qr ve boli dali se pozeri,pozerki???????neli treba da gleate malce za sebe?a da,me nerviraat metalci,raperi i so i da e,koa gi znaat samo slayer,kreator,iron maiden ova za metalcite i eminem,50 cent,dmx za raperite.zoso ne pobarate vnatre malce u muzikata?mislam ima i drugi grupi,neli?i ima mn bolje od tie:D
ne im se zamaram,smesni mi se LOL
kuliraj
Кон врв
rebel kid Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebel kid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 19:07
:))) da.znam smesni se.ne vikam ne,ama tolku golemo znacenje da im se dava?:D i marinka fala:D
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 19:18
abe kakvo znacenje....koj sto saka neka prai,koj kako saka neka se oblaka,sto saka neka slusa......site si terame ko so sakame Smile
kuliraj
Кон врв
rebel kid Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebel kid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 19:19
thats right:D
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.