IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Сте ли за да се најдеме сите од форум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте ли за да се најдеме сите од форум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 236237238239240 266>
Автор
Порака
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 20:06
Добро админе....мирна ќе бидамнамигнување
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
saguaro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 482
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај saguaro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 20:11
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

ццццц...се алкохоличари....изненадување

Кога не знаете како мене да си пиете густи од праска и морковче....голема насмевка




Па ти оти на работа продолжи...

Кон врв
saguaro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 482
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај saguaro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 20:15
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

И да не заборавам...тортиљите...како и да се викаа...супер беа...трепкање






Друштвото беше супер, пивцата супер, тортиљите најлоши на Балканот . Треба да ги прекрстат во „кремирани тортиљи со лута крв и растителен кашкавал“...

Кон врв
saguaro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 482
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај saguaro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 20:17
Нинџа, ќе ја ставиш сликата?
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:12
Originally posted by saguaro saguaro напиша:

Нинџа, ќе ја ставиш сликата?

Во интерес на приватноста, ќе оставам ден-два ако има некој реакција да ми пише лп за да не ја ставам сликата....сепак треба да биде испочитувано правото на приватност и ако макар еден смета дека не треба да ја ставиме, мислам дека треба да се согласиме и другите со тоа....така???
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:14
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

Originally posted by saguaro saguaro напиша:

Нинџа, ќе ја ставиш сликата?

Во интерес на приватноста, ќе оставам ден-два ако има некој реакција да ми пише лп за да не ја ставам сликата....сепак треба да биде испочитувано правото на приватност и ако макар еден смета дека не треба да ја ставиме, мислам дека треба да се согласиме и другите со тоа....така???

Дај да ја видам бе...колега на дечко митрепкање
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:15
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

 

Дај да ја видам бе...колега на дечко митрепкање


Ц....без дозвола ЈОК....нека ти е срам
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:22
Ќе ја најдам јас, ЦИА не ми е рамнаплазење злонамерно
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:26
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Ќе ја најдам јас, ЦИА не ми е рамнаплазење злонамерно


Имам оглас на Реклама 5, го продавам телефонот...ако си заинтересирана ќе ти го шитнам комплет со сликата....плазење
а баш ме заинтересира како ќе ја најдеш на друг начин, со оглед дека само јас ја имам....размислување
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:29
Вчера си купив Самсунг Аце.... златно телефонче...да знаев дека го даваш твојот може ќе ме попишманешеголема насмевка


А баш да се заинтересираш како ќе ја најдам.....седи не ме знаештрепкање 
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:35
Ај....баш да видам што вештина ќе употребиш...трепкање
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:40
нинџитсу за почетоктрепкање
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:42
тогаш сигурно губиш....намигнување
најдобро е да си земеш еден топ....
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 23:43
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

тогаш сигурно губиш....намигнување
најдобро е да си земеш еден топ....

Мисли си ти трепкање
Јас ти викам не ме знаешголема насмевка

На следна средба пази сенамигнувањеголемо гушкање
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 236237238239240 266>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.