IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Програми за бесплатно симнување на филмов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Програми за бесплатно симнување на филмов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
Автор
Порака Обратен редослед
konki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2008 во 12:34
ej luge utorent e dobar no mnogu spor daj kazete nekoj pobrz
Кон врв
konki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2008 во 12:32
bearshare ne e tolku dobar kako i lime wire u torent e najdobar malku e pospor no nema virusi
Кон врв
elen@ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2008 во 15:58
Originally posted by ROYAL ROYAL напиша:

ке одите на www.downlaod.com и ке барате во совтвер програма Lime Wire тоа ти е P2P ке инсталираш и таму имаш што сакаш да бараш

video,audio,images

абе нема што нема мора да го имате  ако сакате да барате пријатели ке напишете

friends 1x6

тоа ти е 6 епизода од 1 сезона така ке биде и за вештерки и домакинкиWink


toa e tocno ama na lime wire se fakaat mnogu virusi .
Кон врв
*Stella* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *Stella* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 20:59
porano koristev bearshare a vo posledno vreme samo torrent...
do you trust me enough,to tell me your dreams?
Кон врв
icemaher Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај icemaher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2008 во 04:09
odlicen sajt prepoln so ISPRAVNI torenti
zamunda.net



Изменето од munja82 - 04.Мај.2009 во 22:02

Кон врв
elen@ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 90
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen@ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2008 во 16:53
Originally posted by Queen Bitch Queen Bitch напиша:

abe na pr jas sakam da go downlodiram seriskion Star Trek:Enterprise, ama prvata sezona so ja najdov bese 4,185 GB ili taka neso a jas sum ogranicena na 4GB spustanje i ako nekoj znajt od kaj mozam...
ne si ogranicena ako ja premines granicata samo ti se dodava pari na smetka na primer ako imas 4 gb internet i ako napravis uste 1 gb ti se dodava na smetka 100 denari,ama toa e vo mt adsl ,za drugi neznam


Изменето од elen@ - 03.Јули.2008 во 16:00
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 20:58
Simnuvam sekad filmcinja serii i sekakvi raboti od Torrent super e!! Go preporacuvam kako programce..
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 16:17
Vistinska konekcija ni treba.
Кон врв
moon88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moon88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2008 во 03:44
za zal taka.........imas se a kako da nemas nisto
Кон врв
Сандански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 343
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Сандански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 21:22
Незнаејки каде да го ставам постов се решив овде да го ставам значина следниов линк може да се глрдаат бесплатно еден куп филмови стари и нови мана е тоа што нема превод   


http://www.66stage.com/

за да се гледаат секако треба да се има одлична конекција

Изменето од Сандански - 07.Јануари.2008 во 21:23
Кон врв
Diki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 183
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Diki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 14:07

kopiranjeto filmovi mi se od Ekstra kanal-Premiere-, a simnuvanje filmovi iskljucivo od internet, sajt-Ebau.de, drugo pretezno originalni filmovi gi imam doma najmnogu od Dvd i video kassete. toa e toa.голема%20насмевка

Кон врв
EsKoBaR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EsKoBaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2007 во 01:02
Originally posted by YODA YODA напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

BITTORRENT, go downloadiras, instaliras, i sto e najdobro pomal e rizikot od virusi otkolku so bilo koja druga programa od tipot LIME WIRE, IMESH, KaZaa etc. i najdobar moment e sto downloadiras od sajtovi a ne od lugje pa zavisis od nivnata konekcija, tuku na ovoj nacin se iskoristuva sopstvenata brzina na download do maximum.....


А бе брат и јас го имам ама како да напрам да данлодирам од сајтој, оти вака пак мора peer to peer, пошто за другото бара пари, то шо е UseNext треба да се платат 19 и нешто долари. Не е за парите, не е нешто многу, ама немам кредитна картичка.


ja imam Usenext client so 50 Gb na nego . Znaci account  голема%20насмевка
Кон врв
kristofer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kristofer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 16:40
dali nekoj mozi da mi kazi od kade da mu napravam download na "ARES ULTRA" bez pari.задоволствосреќаголема%20насмевка
vrtyuwged
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 10:13
Може ли и линкови за торенти да оставаме? 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.