IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Програми за бесплатно симнување на филмов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Програми за бесплатно симнување на филмов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака
eli1 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eli1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Програми за бесплатно симнување на филмов
    Испратена: 20.Јуни.2006 во 00:18
znaete li nekoja web strana za besplaten download na filmovi...?
 


Изменето од eli1 - 20.Јуни.2006 во 13:07
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јуни.2006 во 10:13
не знам страна али знам програм од кој може да се вадат цели филмови јас од таму вадам по цели епизоди од пријатели, волшебнички и очајни..

сакаш?
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2006 во 21:15
Ja sakam prijateli, kazi kazi....?

Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 11:42
ке одите на www.downlaod.com и ке барате во совтвер програма Lime Wire тоа ти е P2P ке инсталираш и таму имаш што сакаш да бараш

video,audio,images

абе нема што нема мора да го имате  ако сакате да барате пријатели ке напишете

friends 1x6

тоа ти е 6 епизода од 1 сезона така ке биде и за вештерки и домакинкиWink


Изменето од ROYAL - 04.Јули.2006 во 11:43
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 11:13
BITTORRENT, go downloadiras, instaliras, i sto e najdobro pomal e rizikot od virusi otkolku so bilo koja druga programa od tipot LIME WIRE, IMESH, KaZaa etc. i najdobar moment e sto downloadiras od sajtovi a ne od lugje pa zavisis od nivnata konekcija, tuku na ovoj nacin se iskoristuva sopstvenata brzina na download do maximum.....
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 11:43
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

BITTORRENT, go downloadiras, instaliras, i sto e najdobro pomal e rizikot od virusi otkolku so bilo koja druga programa od tipot LIME WIRE, IMESH, KaZaa etc. i najdobar moment e sto downloadiras od sajtovi a ne od lugje pa zavisis od nivnata konekcija, tuku na ovoj nacin se iskoristuva sopstvenata brzina na download do maximum.....


А бе брат и јас го имам ама како да напрам да данлодирам од сајтој, оти вака пак мора peer to peer, пошто за другото бара пари, то шо е UseNext треба да се платат 19 и нешто долари. Не е за парите, не е нешто многу, ама немам кредитна картичка.
и то...
Кон врв
deni966 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај deni966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2006 во 04:22
SKAM DA SMETNAM NEKOI FILMCINJA NO NE ZNAM OD KADE
DAJTE NEKOJA STRANA ILI KAKO NEKAKO KAZETEStar
SAIL BABY
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 13:16
sIMNISIJA pROGRAMTA Bitcomet ili Bittorrent
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2006 во 18:38
mislam deka moze od lime wire.....
kuliraj
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2006 во 21:57
Da no premnogu virusi se simnuvaat so Lime wire, i mnogu poveke ima porno filmovi od obicni
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2006 во 22:53
ne znam za toa jas samo go dadov kako predlog Wink
a inace od lime wire simnuvam samo muzika
kuliraj
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2006 во 12:17
Samo za toa e dobar toj
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2006 во 12:34
Originally posted by FLipsi FLipsi напиша:

sIMNISIJA pROGRAMTA Bitcomet ili Bittorrent
pa imas mnogu vakvi imas Ares plus soulseek :)malce podruksi rabotatat ama moze i tie da ti svrsat rabota
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 18:17
abe na pr jas sakam da go downlodiram seriskion Star Trek:Enterprise, ama prvata sezona so ja najdov bese 4,185 GB ili taka neso a jas sum ogranicena na 4GB spustanje i ako nekoj znajt od kaj mozam...
Don't wory be happy :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.