IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Што мислите за ЦЕЦА?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што мислите за ЦЕЦА?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 50>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 18:06
Originally posted by SkorpijA SkorpijA напиша:

Image
 
Koga nekoj ke ja spomene ceca vo glava mi se vrti pesnata "Mrtvo more"
Кон врв
R-C-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 368
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R-C-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 18:39
pa  na  slikata  e  bez  gajci
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S
Кон врв
napoleon Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај napoleon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2006 во 18:41
jas sto mislam toa da ja snajde.LOLLOLLOL
NEMA POTPIS
Кон врв
Betty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Betty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 02:34
Ceca vo sekoja smisla na zborot e posebna, bravo za nea uste od malecka ja obozavam i posebno nejzinite pesni se mnogu ubavi  ....
Vistinskiot prijatel e onoj koj te drzi za raka a ti go dopira srceto
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 11:06
Originally posted by R-C-F R-C-F напиша:

pa  na  slikata  e  bez  gajci


a ti toa li gledas ?LOL
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 11:36
 Ne ja slusam, a sto se odnesuva do izgledot i imidzot, mora da se priznae deka e dobra.
   DIJANA
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2006 во 20:43
Ne ja slusam po doma, i znam samo nekolku pesni, ama dobra p**ka, se drzi...
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
trucker Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3571
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trucker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 08:01
CECA E ZAKON......t.e. institucija.....da se site zeni kako nea..
SEX, TRUCKS & DRINKS!
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 14:23
Originally posted by Betty Betty напиша:

Ceca vo sekoja smisla na zborot e posebna, bravo za nea uste od malecka ja obozavam i posebno nejzinite pesni se mnogu ubavi  ....
Abe fino sto ja obozavas i sve toa,tvoja stvar,ali da vikas deka pesnite i se mnogu ubavi?!Confused
Covece se raboti za sund i kic...Toa nikogas ne e ubavo...
 
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 14:30
tapa promasaj ______________
gi rasirila nozete i ustata na nekoi povliatelni lica i se zdobila so popularnost iskreno nema poima od peenje a pesnite i se toklku siromasni sto samo refren ima!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olus samo seljaci i idat na koncernt
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 14:32
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

tapa promasaj ______________
gi rasirila nozete i ustata na nekoi povliatelni lica i se zdobila so popularnost iskreno nema poima od peenje a pesnite i se toklku siromasni sto samo refren ima!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olus samo seljaci i idat na koncernt
Bas taka!ClapClap
I posle mene-POTOP!!!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 14:51
morav da kazaqm deka 6 godini se bavam so produkcija na muzika ceca e naj tapata nesto sto iskocilo poslem nejze e azist!!!!:P)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 17:29
Originally posted by plamenko plamenko напиша:

morav da kazaqm deka 6 godini se bavam so produkcija na muzika ceca e naj tapata nesto sto iskocilo poslem nejze e azist!!!!:P)


a na 3-to mesto koj e?
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 17:58
na treto mesto hm ova treba da se razmisli 50 cent moze ili aj neka bide so zabavnata nekoj da mi tekne tapa hmmmmmmmmmm trto e bugarskono sranje sto ne zanes dali pickite pejat ili reklama vodat za prostitucija ebago
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 50>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.