IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Што мислите за ЦЕЦА?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што мислите за ЦЕЦА?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2930313233 50>
Автор
Порака
Irenica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
SIC ITUR AD ASTRA!

Регистриран: 20.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Irenica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 23:34
To Cecooooooooooo
Понекогаш токму она што го бараш е она што не можеш да го видиш!
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 00:53
ми вика "Иди док си млад" а ја.....
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2008 во 00:58
kukavicaaaaaaaaaaaaa
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 23:03
plan B
let the force be with you
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 23:05
План Б
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 23:30
da be >ako sakas zatebe ke ja pustam pazi skime spavas
let the force be with you
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 00:24
Не мислам ништо зашто не се ни замарам со Цеца. Не ми се допаѓа нејзината музика, а за останатото си е нејзино, не ме ни интересира
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 01:55
Originally posted by ekszi88 ekszi88 напиша:

Не мислам ништо зашто не се ни замарам со Цеца. Не ми се допаѓа нејзината музика, а за останатото си е нејзино, не ме ни интересира

samo ke se nadovrzam na ekszi88..CECA E PROIZVOD MA MASS-MEDIUMITE VO SRBIJA VO VREMETO NA MILOSEVIK...SLABA MUZIKA..SMESNI TEXTOVI..NO CECA E ZVEZDA...NEKA SE SOBERE CELA ELITA ..MISLAM NA "A" KLASA OD MAKEDONSKITE NARODNJACI I ZABAVNJACI...REZULTATOT SEKOGAS KE BIDE 10 : 0 ZA ZVEZDATA OD selo ZITORAGJE....I POKRAJ SE..JA POCITUVAM ZATOA USPEA DA IZDRZI PRITVOT I HUSKANJA,I ZABRANIJA POJAVA NA PINK ZA SEKOGAS...NO CICA..uh...pardon CECA...OSTANUVA CICA..ovaj..CECA DE....
I USTE EDEN PORAZITELEN PODATOK....NAPPRAVITE ANKETA PO SKOPSKIE UCILISTA..I PRASAJTE ..CII ZBOROVI PODOBRO GI ZNAAT..OD PESNATA "BEOGRAD"...ILI BILO KOJA ZA SKOPJE..OD LEB I SOL,ALEKSANDAR MITEVSKI,TONI- ZEN....PORAZITELNO...NO DA BIDAM ISKREN TOA E EDINSTVENATA PESNA OD CECA-CICA-CECA..KOJA MI SE DOPAGA...SE E DRUGOTO...DOBRO SPAKUVAN MARKETINSSKI PROIZVOD ZA SIROKITE ,SIROMASNI,NARODNI MASI
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 01:58
Цеца никој не ја сака, а сите ја слушаат на журки!!!!!
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 14:26
nagovori majca svog sina edinca....
let the force be with you
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:25
Originally posted by којсумјас којсумјас напиша:

Цеца никој не ја сака, а сите ја слушаат на журки!!!!!

NE E TACNO...JAS LICNO,NIKAD NE SUM BIL NA ZURKA KAFE STO SE PUSTALA CECA,CICA,CUCA...ILI NEKOJA OD NIV
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2008 во 19:39
TO MAKIJAVELI TOOOOO.....
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 00:33
Originally posted by RUSHKA RUSHKA напиша:

TO MAKIJAVELI TOOOOO.....
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
derIvaт Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај derIvaт Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 08:42
Sto nema da procitas ovde, te bila proizvod na mediumite, pa slabi tekstovi pa fals muzika, pa se ide do toj stepen i se spomnuva i Milosevic. Coveckata glupost nema granici. Treba covek da e epten iskompleksiran ili da nema svoj zivot pa da dava komentari od ovoj tip. Defitizmot prisuten vo nasava drzava si go cini svoeto. Potrebata od negacija na se sto e uspesno e hobi na odredeni luge. Tipicen primer za toa e Beni od non stop, koj plukajci po turbo folk zvezdtite zaboravi da kaze deka na negovite "koncerti" pola od kartite ( ne preku 100) gi deli besplatno. Kako moze muzicar sto nemoze da sobere poveke od 200 luge na koncert da komentira za Ceca na civi koncerti se bara karta poveke. Ima nekolku koncerti so nad 100 000 publika.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2930313233 50>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,656 секунди.