IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Пријателска смс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пријателска смс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 19:27
Zaedno go gradevme svetot na prijatelstvoto
vo koj nituedna misla nema da se izgubi
vo toj svet na nasite mali tajni
na se ona koe znaevme ne sebicno da go podelime edna so edna
svetot na naseto prijatelstvo
koj trae seuste pod ova nase zaednichko nebo.

Za Magde
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 19:44
Porakava ja dobiv minata godina za mojot rodenden i navistina mnogu mi e draga, bidejkji ne sum dobil poubava:

"Pred 18 godini, na ovoj den edno dete se boreshe za sloboda. Denes toa dete se bori da si ja ispolni svojata zhivotna zhelba i jas ne mozham da napravam nishto drugo, osven da ti se vosh*tuvam i da ti ja dadam mojata celosna poddrshka i srekja, za se' najubavo i da ti se ispolni ona shto go sakash. Srekjen Rodenden!!!"

NELI E SUPER???


Изменето од Kroki - 18.Август.2006 во 19:44
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 19:45
Prekrasna poraka Kroki
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 19:46
Originally posted by maja maja напиша:

Prekrasna poraka Kroki


Znam i zatoa si ja chuvam k'o ochite............. Do sega ne sum se rasplakal na poraka za rodenden........
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 19:50
Porakite koi ni gi upatuvaat prijatelite, sakanite, najbliskite sekogash se so sodrzina koja ne pogouva.Tvojata e navistina preubava vredi da se cuva :)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 19:53
Ushte edna poraka za rodenden od prijatelka:

"Vistinskoto prijatelstvo e prepoznavanje na sopstvenata dusha vo nekoj drug. TI!"........
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 16:41
Mnpgu solzi moeto oko krie, mnogu tajni i zelbi cuvame nie, malku se momcinjata koi gi sakame za sebe, a uste pomalku se drugarkite kako TEBE!!!
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 16:52
Mozebi vo zivotot ke trgnam po drug pat, mozebi tamu ke najdam  podobar zivot, ljubov, sreka, no znam deka tamu nikogas nema da najdam drugarka kako tebe!!!
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2007 во 00:43
prijatelite se kako zvezdite ne gi gledas sekogas a tie se tuka..........Tongue
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2007 во 11:10
"Gdje si bolane kucho stara...suha lepoto!!!" LOL
Make love and respect your profession

Кон врв
GoXI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 105
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GoXI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 16:22
Abe prevedi bre covece site li znaeme angliski
Кон врв
sp_dori Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1542
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sp_dori Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2007 во 14:40
Се сретнале љубовта и пријателството и љубовта го прашала пријателството: “Зошто постоиш ти, кога веќе постојам јас?“, а пријателството одговорило: “За да посеам насмевка таму кадешто ти сееш солзи.“
Се што било поминало и се што ќе биде ќе помине !!!
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 00:10
Пред нас се мечтите,
зад нас се спомените,
а со нас се пријателите големо%20гушкање
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
krin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 148
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај krin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 00:32
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Пред нас се мечтите,
зад нас се спомените,
а со нас се пријателите големо%20гушкање
SPLET OD:IDNINA ,ISTORIJA I SEGASNOSTбакнеж
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.