IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Пријателска смс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пријателска смс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Пријателска смс
    Испратена: 11.Јуни.2006 во 23:58
 Seti se deka imas nesto povredno od ljubov,od nebo i zemja,nesto poubavo od ljubov,a poslatko od cokolado....seti se deka imas prav prijatel....ME IMAS MENEBig smile
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 09:54
Вони добро дојде како нов член, прекрасна порака имаш напишано..
Драго ми е за темата за пораки кон пријателите.. Уживај на форумот..
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 11:13
Originally posted by VoNi VoNi напиша:

 Seti se deka imas nesto povredno od ljubov,od nebo i zemja,nesto poubavo od ljubov,a poslatko od cokolado....seti se deka imas prav prijatel....ME IMAS MENEBig smile
 
UBAVO EmbarrassedClap
Кон врв
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 15:25
BlagodaramSmile
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
Pravoslavie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1732
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pravoslavie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 15:41
прочитај ми во очите
таму пишува: ’Вљубен до уши’Embarrassed
Да погледнеме околу нас, таму има МНОГУ СТРАДАЛНИЦИ. Да им помогнеме!
Оди на подфорумот Хуманост на дело
Запамети, ЉУБОВТА ДЕЛОТВОРИ!!
Кон врв
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 17:13
Koga ne sakas da se sekavas na minatoto,a se plasis da gledas vo idninata,mozes slobodno da poglednes do tebe,i tvojata najdobra drugarka ke bide do tebe!Smile
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 17:17
Ke trgneme na site strani na svetot kako jato ptici,ama ti zasekogas ke ostanes moja najdobra drugarka!Big smile
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 17:19
Кога ќе ти биде најубаво во животот и кога прво на мене ќе се сетиш, дури тогаш ќе знам дека сум ти пријател! А кога мене ќе ми биде најтешко и ти пак прв ќе се сетиш на мене, ќе знам дека ти си ми пријател!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 17:21
Ovaa poraka e od edna licnost koja vo dusata e romanticna,vo drugarstvoto fantasticna,koja ponekogas zaborava na sebe no,zatoa sekogas misli na tebe!
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 19:48
Of all the friends I've ever met you are the one I wont forget. And if I die before you I'll go to heaven and wait for you
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 20:08

Мене не ми требаш само кога ми е лошо...многу повеке ми требаш кога сум срекна и кога ми е добро...ако не ја поделам радоста исто како и да не сум ја осетила.........

 За мојата мила која се исели во Белград....Cry

Кон врв
nedopirliv Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1334
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nedopirliv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 21:58
Ovaa ke bide na srpski ama mislam deka site ke ja razberete....i odnapred se izvinuvam ako nekoj ne ja razbere....
Ako ti ikada zaplace oko,
ako te neko povredi duboko.
Ako ti ikada zdrhti dusa,
ako nema tko da te slusa.
Ako ikada vrisnes u snu.
pozovime ja cu uvek biti tu!
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2006 во 02:24
Na lugeto im treba nekoj na kogo ke se potprat duri i vo najteskite momenti. Dali sekoj od nas ima po nekoj angel cuvar? Dali sekoj ke go najde vistinskiot prijatel posle tainstveniot zatvor na coveckite nevolji? Sto i da se sluci megu nas da znaes deka eden angel postojano te misli i najmnogu te sakaEmbarrassed
Кон врв
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2006 во 18:41
И кога времето ке ги помине границите на својата бескрајност не заборавај дека во овој живот има нешто вредно да се памети НАШЕТО ПРИЈАТЕЛСТВО
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,781 секунди.