IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - "Foto Akcija"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"Foto Akcija"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
Andon Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: "Foto Akcija"
    Испратена: 08.Јуни.2006 во 14:54

Почитувани колеги и пријатели,

имам чест и задоволство да ве информирам дека вчера се формираше фото-клубот „Фото Акција“. Основачи на овој клуб се ЗФМ и сите љубтели на фотографијата кои гравитираат кон ИДИВИДИ форумот.

На собранието беа присутни 11 фотографи кои избраа раководство на клубот, и тоа:

Претседател: Мире Славејков

Заменик на Претседателот: Зденко Петровски

Благајник: Боби Кузмановски

Сите членови беа едногласни дека задачата на „Фото Акција“ ќе ги преземе сите активности поврзани со ппуларизацијата на аматерската фотографија, како што е Изложбата на аматерска фотографија на ЗФМ, Фото - сафарито на ЗФМ и така натака. 

Зачленувањето ќе го врши Претседателот на клубот.

Andon
Кон врв
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 14:56
а што треба за да се стане член (покрај тоа да се дојде на договорениот собир во Мала станица)
Кон врв
Andon Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 16:22
Originally posted by *deemee* *deemee* напиша:

а што треба за да се стане член (покрај тоа да се дојде на договорениот собир во Мала станица)
 
Da mu se javis na Pretsedatelot na klubot i da go prasas :)
Andon
Кон врв
zatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 18:21
Aj so sreka neka vi e,i cestito funkciiClap
Кон врв
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 18:46
eve jas go predlagam zatko da bide pretsedatel na avstraliskata filijala na klubot so sediste vo melburn LOL
Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 19:43
Originally posted by *deemee* *deemee* напиша:

а што треба за да се стане член (покрај тоа да се дојде на договорениот собир во Мала станица)
 
gotovo, koj dojde dojde, koj ne dojde, mu kidna vozot... ExclamationLOL
Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 20:56


Prvicnite predlog resenija za logo na fotoklubot
site sugestii za dopolnuvanje i izmeni se dobredojdeni.

Mene licno mi se dopaga vtorata varijanta, samo so dodadena ramkata od prvata.

Cekam vasi mislenja i komentari


A ova e maloto logo


    
    

Изменето од bobicar1 - 10.Јуни.2006 во 13:54
Кон врв
zarijan85 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zarijan85 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 22:32
Ej gotovi se....:)super!
mene mi se dopaga najmnogu prvoto...i vtoroto ne e loso...a tretoto i cetvrtoto ne!:(Wink
Pozdrav!
Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2006 во 23:31
samo tretoto ne! :)
Кон врв
zatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2006 во 06:02
DeeMee se majtapis so mene a? Ako i majtapot e za luge,koga ke dojdam vo skopje ke pobaram pristapnica pa po site zakoni ke se zaclenam ako me primite XEXEXE,samo napredHug
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2006 во 08:53
Број 4 ми е нај интересен..
Само малку да се скрати молам и не знам дали да остане во оваа форма...
Инаце како боја е ок не знам дали е погодена според Мире..
Во секој случај нека ја подсобере Боби ..
Ке размислам на ова пе ке ви јавам..
Кон врв
KoKi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KoKi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2006 во 13:29
vo pravo si deka e dolgo...
ova ispaga deka e nameneto kako baner za web-strana... dodeka logoto moze da bide istoto bez mrezastata pozadina!
Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2006 во 13:47
Da, ova e logo za web-strana i za memorandum za dokumenti i sl.raboti
Denes sleduva vtoriot del, sostaven samo od fotografot, AF i imeto fotoakcija vo kvadraten format
Bidete malku potrpelivi
Кон врв
bibse Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibse Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2006 во 14:18
Clap
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals ... except the weasel. :):)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.