IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - "Foto Akcija"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"Foto Akcija"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2006 во 19:19
Iskreno mene sinata mi izgleda ljiljakovo. Inaku formata mi se dopadja (za logo, a ne za baner).
Malku pobliska do bojata sto ja predloziv e sinata boja na forumov (sinava lenta nad prozorcevo - na koja pisuva "brz odgovor")
 
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 13:04
bobi poradi kruzniot oblik i kockite vo pozadina mene mi izgleda kako ona sto go pustaat televiziite otkako ke im zavrsi programata. koga veke e vo kruzna forma neka izgleda kako objektiv odnosno crtite neka bidat kako onie sto gi ima na pentaprizmite na postarite aparati.
Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 14:24
Originally posted by *deemee* *deemee* напиша:

bobi poradi kruzniot oblik i kockite vo pozadina mene mi izgleda kako ona sto go pustaat televiziite otkako ke im zavrsi programata. koga veke e vo kruzna forma neka izgleda kako objektiv odnosno crtite neka bidat kako onie sto gi ima na pentaprizmite na postarite aparati.

    

A kako izgledaat tie crtki na pentaprizmite
Кон врв
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 16:04
valjda si videl na nekoj starite aparati
 
eve vaka
 
ili nesto slicno


Изменето од *deemee* - 19.Јуни.2006 во 16:05
Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 16:09
Pa dobro, sto ne kaza vednas krugceto za fokusiranje
Кон врв
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2006 во 17:45

zosto ednostavno koga moze komplicirano

Кон врв
p h o e n i x Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај p h o e n i x Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2006 во 11:07
Најискрени честитки!  


(кога ќе научам нешто повеќе околу фотографијата, сигурно се зачленувам).


  Поздрав!
Кон врв
vesna_mlmk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vesna_mlmk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2006 во 21:14
zdr!!!l
mala molba:)
posto sum fotograf AMATER koj momentalno e vo stagnacija:), t.e. potocno zaljubenik vo ubavini:) bi ve zamolila dokolku vo gradov ili vo mkd, ima nekoe slucuvanje vo vrska so fotografija, nekoe drustvo ili nekoj k*rs (se razbira za foto), nekoja izlozba ako mozete da mi  pisete
pozdrav!!!
 
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2006 во 06:54
Vesna, voobicaeno na forumov se pojavuvaat takvi informacii sekogas koga gi ima. Raka na srce, letoto e voobicaeno "mrtov period" sto se odnesuva do izlozbi. Na esen da sme zivi i zdravi ce bide pozustro ;)
 
Sto se odnesuva do "drustva", bujrum vo "foto-akcija", denes (sreda 12Juli) vo 20:00 ce se sobirame vo Art cafe, vo Mala Stanica.
 
Mozebi druzenjeto so nas ce ti ja "razmrda malku stagnacijata" ;)
 
Povikot vazi za site koi se zainteresirani, normalno.
 
 
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
bibse Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibse Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јули.2006 во 10:36
TOP TOP Big smile
se zgolemuva drustvoto--toa me raduva Clap
Weaseling out of things is important to learn. It's what separates us from the animals ... except the weasel. :):)
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 02:07
DALI IMA KAJ NAS PAPARAZZI I AKO NEMA ZOSTO?
Кон врв
Mitat Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mitat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 22:42
aj ova mi e prva poraka na ovoj forum, i neka vi e so sreka, do sea samo citkav naokolu , ali sea sum veke postojan clen na klubot sto se napravi , pa se nadevam se ke ide spored planovite :) pozdrav do site.
<< Guns Dont Kill People, People Kill People >>
Кон врв
Mitat Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mitat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2006 во 22:47
nema zatoa sto tie se bolni :)))) gi sledat zvezdite i politicarite niz sekade, edvaj cekat nekoj da zgresi i tie SHTRAKKKKKK !:P
<< Guns Dont Kill People, People Kill People >>
Кон врв
bazo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bazo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2006 во 00:17

i kako e fintata so zaclenuvanjeto? Sakam jas da se zaclenam...

Life isnt about waiting for the storm to pass... I'ts about dancing in the rain.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.