IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Tенис
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Tенис

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
*psycho* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *psycho* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Tенис
    Испратена: 03.Јуни.2006 во 20:05
за Рафаел Надал дознав од една другарка, девојчето е лудо по него. Јас прво и викав дека личи на Могли ама сфатив дека е најубавиот, наjмладиот и најуспешниот тенисер!
    

Изменето од *psycho* - 05.Јули.2006 во 23:51
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2006 во 12:58
Надал е неприкосновен на земјен терен, но на трева, и тоа како мора да се помачи за да ја освои победата Big smileBig smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2006 во 01:27
Надал според мене ќе биде победник и на Вимблдон.....
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
*psycho* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *psycho* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2006 во 23:53
Epa moze treba da go promenis mislenjeto za nego, koga veke e tolku uspesen
    p.s.bidi siguren deka ke pobedi i na Vimbldon


Изменето од *psycho* - 05.Јули.2006 во 23:54
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2006 во 12:32
друже, по се излеа нема во скоро време да ми сепромени горе наведеното мислење, пошто Федерер прошто го раздрма Надал на Вимблдон Big smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
*psycho* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *psycho* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2006 во 18:00
Ej da mnogu mi e krivo za Nadal ali nema veze. A ti ne go menjaj mislenjeto za nego samo ne go vregjaj tolku, ne e do tolku los.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 00:53
јас друже најискрено сум за Надал, а брат ми за федерер... тука имаше војна дента, и ете јас бев тој што се осеќав неубаво... За Надал сум, али мора да се признае дека Федерер е просто цар на зелениот терен... Додека на змјен терен, тоа е веќе друга риказна, било кој од нив двајца може да победи...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
*psycho* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *psycho* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 16:29
Abe za izborot na igrac i ti si, ama i brat ti e vo pravo, zosto i dvajcata se stvarno dobri igraci.Ama kotga ke go zemes vo predvid i fizickiot izgled

jas bi go izbrala Nadal a i nekako mi e po mil za razlika od Federer (jes da e posozrean ama) ne pokazuva nikakvi emocii.
    

Изменето од *psycho* - 16.Јули.2006 во 16:31
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2006 во 14:11
хмммм... не сум знаел дека спортистите со подобар изглед се подобри од тие со полош иглед... Big smileBig smile Ова некоја нова класификација на спортисти излеа, а психо???? Big smileBig smileBig smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
*psycho* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *psycho* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2006 во 19:22

Ne, ne, ne, samo sakav da kazam deka Nadal poveke mi se svigja, toa nema vrska so toa kako igraat...
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2006 во 14:11
уффф ми олесна, тоа е нешо као јас сеа да бирав помеѓу нив двајцата, и кој поише ми е помачо, за него да навивам... бљаааккк.... Али на драго срце би бирал меѓу женскине тенисерки, мајке ми
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
bella Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bella Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2006 во 00:47
sekoj kojsto gled redovno tennis turniri,znae deka nema podobar od federer!
ne vikam deka federer mi e omilenoit teniser,no svesna sum deka nema podobar od nego...

   inace marcos baghdatis i jarkko nieminen se mote teniseri
a be mn se ,da ne gi nabrojuvam.

 sledite li masters turnirot vo toronto ovaa sedmica?
sekoj kojsto uziva gledajki tennis,isto taka moze i da ucestvuva vo mnogu interesni tennis igri na net.igri kosto sekogas se povrzani so odredn turnir.pr. turnir koisto e vo tek.
ako nekoj saka da znae poveke ,neka pisa,ke mu objasnam
Кон врв
juventino Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај juventino Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2006 во 00:41

Каков Надал,каков Федерер само ANDY RODDICK 4EVER Heart

Una vera juventina a sempre la vittoria in tasca!!!
Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2007 во 13:37
morakakov nadal FEDERER,BLACK,TOMI ROBREDO.
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.