IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Одмор во Албанија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одмор во Албанија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 24>
Автор
Порака
Goran71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goran71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 02:51
Albanija, na more, na odmor, ni u son. Ne mi pagja na pamet.
Кон врв
Diogen Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 355
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Diogen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 07:49
Лани ја фалеа многу Албанија, па отидов до Саранда да видам. Интензивно се градат патишта, објекти на море, цени многу пристапни, луѓе љубезни, морето одлично.Се гледа дека се трудат да направат нешто....
Не се далеку од денот кога ќе се претстават како навистина атрактивна дестинација.
Имав многу чудно мислење за таа земја порано, ама се менува полека... Иако има доста „сувенири“ од минатото, бункери дали сакаш....
 
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 21:38
Ние лани бевме во Саранда....Не можам да ги убедам сега пак да одиме...Мнооооооооогу си ја засакав....Ама нешто негодуваат моите лански сопатници дека има многу возење до таму.....

А колку е топло морето.....колку се убави хотелите.....колку се прекрасни луѓето....Палми, маслинки....уффф.....

Ако сакате баш да се одморите Саранда е супер дестинација....Ако сакате луда забава, дискотеки, лумпување до зори...не одете таму.....нема понуда од тој тип.....

МИР со сите
Кон врв
fiore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2009 во 17:02
Bev vo Valova,potocno vo hotel edno 15-20km od Valona.Vo septemvri 2008.I moreto bese prekrasno,prozirno,cisto i toplo.Hotelot cist,sobite komotni,personalot zborese italijanski i angliski taka da mn.ubavo si pominavme...
Sekoja vecer odevme vo Valona da setame...
Кон врв
Siuxi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Siuxi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2009 во 20:26
vo Albanija?????ne fala.nema potreba
Кон врв
cupeto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 206
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cupeto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2009 во 09:52
ubav odmor ama samo vo hotel so x zvezdi ,
nadvor nema mrdanje zona sumraka
Кон врв
dejan666 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejan666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2009 во 16:31
dali nekoj moze da mi kaze za privatno smestuvanje vo Saranda , Albanija, dali moze da se najde tamu ili mora od tuka da se rezervira, sakam letovo da idam tamu pa pisete ako znaete
Кон врв
dejan666 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejan666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2009 во 16:38
kazi mi za privatno smestuvanje vo saranda kako mozam da najdam, i dali ako otidam tamu muzam da najdam ili mora od tuka
Кон врв
dejan666 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejan666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2009 во 16:38
Originally posted by dejan666 dejan666 напиша:

dali nekoj moze da mi kaze za privatno smestuvanje vo Saranda , Albanija, dali moze da se najde tamu ili mora od tuka da se rezervira, sakam letovo da idam tamu pa pisete ako znaete



Изменето од dejan666 - 08.Јули.2009 во 16:39
Кон врв
adventist Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај adventist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 14:49
de te molam "d3" kazi mi informacija ili br. od toa mesto so si bil vo saranda-sakame od tuka da najdeme smestaj tamu da ne lutame. tenks
Кон врв
Panini Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 222
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Panini Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 16:07
Drac bese top minatava nedela :))))!Toplo vi go preporacuvam pa duri i anonie skepticite!
P.S Samo za izdrzlivi momci i devojki:))
MIND AND SENSE IS PURIFIED,I AM FREED FROM DESIRE!
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 16:13
Vo koj smisl izdrzlivi.Sto sa ti pravili tam?Kazuvaj vednagaнамигнувањенамигнување
Кон врв
marianeta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marianeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2009 во 17:21
me interesira sto mislite za hotelot CAKALA vo Saranda?Bi vi bila blagodarna mnogu ako nekoj moze da mi dade nekoja inf za nego?odnapred blagodarna....
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2009 во 13:34
nikoj ne se vrati letovo od odmor od albanija?
 
daj kazete kako ste pominale...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1516171819 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.