IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Одмор во Албанија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одмор во Албанија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 24>
Автор
Порака
Peluci_88 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Peluci_88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 19:09
Vaka znaci da im pojasnam na site sto planiraat da se prefrlat od drugata strana na nasata zapadna granica:
isfrlete si ja idejata od glava sto pobrzo zasto polos odmor u zivot nema da vidite.
Stvarno ama stvarno nema sto da se vidi tamu, sto da se pravi a da ne zboram za losite uslovi i nikakviot sence za turizam.
Sreken pat za site raspolozeni da go preziveat pekolot.
Кон врв
Red`Black Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 845
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Red`Black Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 14:52
Кон врв
nikifor_gvg Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikifor_gvg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2008 во 08:08
jas se vrativ od saranda i mozam da kazam deka e super i ima sto da se vidi,i ako sakas vistiski odmor bez nokni zabavi toa ti e vistinskoto mesto,a za patot ke kazam deka e planinski so mnogu klrivini ama koga ke stignete tamu ke zaboravite na patotot i ke so voodesevite na ubavimite i na okolnite zakrieni palzi.ako sakate da vidite sliki eve vi adresa http://nikifor26.hi5.com.
Кон врв
SRNA_ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SRNA_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2008 во 02:41

Валона Албанија
[/IMG]

[/IMG]

Изменето од SRNA_ - 08.Септември.2008 во 02:50
Кон врв
Pacifist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јули.2008
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 1618
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pacifist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2008 во 23:18
Originally posted by Daki Daki напиша:

Ne sum bila ama od lujge st bile sluam podeleni mislenja, vo glavno ne bi ja izbrala Albanija kako destinacija za odmor se uste treba da rabotat na sebe za da gi privlecat turistite, a i se somnevam deka ke dojdat na ona ramniste so Crna Gora, Hrvatska i sl.
u crna gora ne e poubavo od albanija
jas sum bil u saranda...patot e "under construction" no koga ke stignete u Saranda ke se cuvstvuvate kako u raj
na tie koi sakaat da ja posetat Saranda im preporacuvam da odat na arkeoloskoto mesto nareceno Butrint...vistinska uzivancija...malku ponatamu e mestoto takanareceno "plavo oko"...bi vi preporacal da go posetite i ova cudo...kandidat za 7 svetsko cudo
....INDEPENDENCE IS BETTER THAN SEX...
http://www.youtube.com/watch?v=7c7GdLlVrwo&feature=related
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 21:04
Ne sum bila, a neznam zasto...nemam nekoja posebna zelba. Mislam, od drugi slusam deka e cisto, deka e vo izgradba,mozebi za 10-15 godini ce bide ubavo a jas sakam na gotovo, na ubavo...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 21:11
па таму неидам, па на парчиња да ме делат смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2008 во 21:19

Interesno, i jas nemam zelba, ete ne deka imam predrasudi ili bilo sto, prosto ne sakam.

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2008 во 20:24
Јас бев на одмор таму... ок беше, што знам, барем се одморив... туку... еве на што треба да пазите кога ќе сте таму... ништо чудно некоја бандера на сред улица да ви излезе - ова е во Саранда
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 18:53
iskustva od Saranda???
 
uste neznaeme kade, pa edna od opciite e i saranda..poveketo nasi prijateli i poznajnici sto bile lani se prezadovolni...a jas iskreno sum na dve...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2009 во 22:33
abe ajde decki.....
nikoj ne kazuvate nisto!?!?!тагатага
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2009 во 23:13
Не сум била,а и искрено неам некоја желба..имам слушано многу луѓе,секој со свое искуство..на некој му се допаднало,на некој не..велат уште треба да се гради..и така..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2009 во 23:21
Originally posted by Evenstar Evenstar напиша:

Јас бев на одмор таму... ок беше, што знам, барем се одморив... туку... еве на што треба да пазите кога ќе сте таму... ништо чудно некоја бандера на сред улица да ви излезе - ова е во Саранда
ehh,.kakva bandera be смеење."slabii" ti se albancite,...tuka ima cela kukja nasred bulevar,..pa, na nikoj ne mu teknuva da ja  "pomrdne",..mozebi treba nekoj da si "zamine",..pa, ...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
10101 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 963
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 10101 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 01:45
Originally posted by AK-47 AK-47 напиша:

Originally posted by Antiqua Antiqua напиша:

Верувале или не, ниту една агенција од Скопје не организира за Нова Година во Албанија!!!!!!!!!  Не знам зошто, кога таа дестинација стана популарна последниве години тага


Ne za nova godina mislam deka nema nesto interesno vo Albanija, podobro da odis nekade vo sosedstvoto.
Epa Albanija nemase nikakov turizam , od pred 6 godini pocnaa da se organizirat na golemo, navistina ako si bil pred 10 godini , i odis sega , ne mozes da se snajdes, tolku mnogu e izgradeno i uste se gradi, sekoja godina ima izmeni

sekoja godina izgleda kako na drugo mesto da odis. gledas GPS ist grad
98% of the internet population has a signature. If you're part of the 2% that doesn't have a signature, copy and paste this into your sig.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718 24>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.