IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Насабајле прво...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Насабајле прво...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 26>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2006 во 22:52
na sabajle ko stanam si vikam: "Daj da vidam koj ima na forumot "
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 18:40
леј ко ке се вратам од нашкола...ко ке му легнам...(работен ден)
а викенд...упм да фатит онаја глупачана со она виолинана од гла ќе и ја треснам...
Точачиња.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 22:30
kafe.........
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 23:34
 pro gi otvaram ocite...a posl se drugo
Кон врв
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 23:45
Првата мисла ми е....уште еден ден се буди
Мирна вода брег рони
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 22:44
prvo pushtam nekoja dobra i glasna muzika da me razmrda malce, najcesto   Rammstein    "feuer frei"  ja mestam od vecer i ja pushtam sabajle vo 06 i 30 min i uzivam koga vikaat po mene GASII RADIO. A  posle se po red i bezred ponekogashLOL
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 00:56
PRVO GO GLEDAM SAATOT I SI VELAM DOBRO E IMA VREME I PRODOLZUVAM DA SPIJAM
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 01:08
Ja stanuvam u 12h ne znam toa dali se racuna za sabajle?Big smile
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 02:00
ziher ,ne e!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 08:43
prvo otvaram oci i miljam zabi, a posle nishto vekje ne e rutina Tongue
Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 08:51
Порано правев вообичаени работи кои се прават отвараш очи миеш заби лице факаш за тушот и се облекуваш кафе и цел ден пред мене..
Сега станувам отварам очи го поздравувам денот кој ми е дарен уште еден од многуте кои следат, се провлекувам до купатило фрлам голем туш на мене се доближувам до огледало и се гледам во лице и се радувам на денот кој следи, мијам заби и седам со лицето 5 мин во ладна вода..
Се шуткам низ кука, поздравувам и играм со секое животинче дома, па кафе, па будам цела фамилија ги бакнувам во обравчето и заминувам на работа...
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 08:59
brej Nate stanuvash pola saat poprano?


jas stanuvam rutinski i ne mozam nikako p[oinaku poshto sum ushte pospano-nenaspana, a vo tekot na denot mu se raduvam na ona shto spontano ili planirano mi se slucuva i togash na dragite lugje im pokazuvam kolku mi se dragi i mili......

na sabajle i oni se pospani LOL a nekoi stanuvaat i podocna od mene
Motivation is game in my hands
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 09:03
Во 7.00 или 7.15 излегувам.. А станувам 06.00 таман за се имам време.. е сега поспани се и моиве т.е мама .. татко ми е станат со мене така да пензионерчиња .. убаво е чувстцвото кога пиеш кафе со драгата фамилија и она од сабајле си кажуваш што како гушкаш бакнуваш во обравчето и идеш на работа со пропратни животинчиња кои те испракаат до врата..
Убавина..
е сега мама ни ескивира понекогаш ама со Чале пиеме кафе..
Т.Е тоа ми е време за шминка..кафе цигара шминка и моабет
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2006 во 22:12
Насабајле прво вртам со левата рака на десно, вртам со главата на лево и гледам дали има време да поспијам, што вели лаки. После ако случајно се разбудам порано, околу 4, шетам наоколу, вртам по тоа каналите на телевизиите, случајно да не има нешто интересно. Ако се излажат тоа уредниците да пуштат нешто интересно во тоа време. Не дај боже да разбудам некој, ќе ме отераат у три п м. А ако успеам, може и ќе поспијам малку, додека не се успијам за на работа. Тоа миење, плакнење и празнење, во в ц  обавезно.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 26>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.