IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Принц на бел коњ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Принц на бел коњ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 40>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Принц на бел коњ?
    Испратена: 27.Мај.2006 во 15:33
Zarem bi odbrala konj, se razbira princ.:))Nema devojka koja ne sonuva za princ za ljubov kako vo bajkite
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2006 во 15:59
Sekoj bi go odbral princot, ama vo denesno vreme se poveke ima konji
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2006 во 14:32
more konj vo smisla na verni na gospodarot, a za vozvrat nisto kako so e so mene t.e. vo ovoj slucaj jas sum konjot
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 00:06
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

more konj vo smisla na verni na gospodarot, a za vozvrat nisto kako so e so mene t.e. vo ovoj slucaj jas sum konjot
Nemoj da se sekirash milo ke bidesh princot za nekojaWink
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 01:39

belite princovi ,..skoro sekogash se pretvoraat vo crni siledjii,.............ama,vie sepak barajte si gi,......ima i sreknichki na koi im se pogoduva,samo shto tie se brojat na prsti,.......hahahah

Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 10:18
Originally posted by Периноси Периноси напиша:

или само коњот?[IMG]height=17 alt=Smile src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley1.gif" width=17 align=absMiddle>

    Работава го барате принцот а го најдовте коњот..
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 10:30
едниот принц е премногу самобендисан, другиот љуби да шмрка
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 10:43
Originally posted by brza brza напиша:

belite princovi ,..skoro sekogash se pretvoraat vo crni siledjii,.............ama,vie sepak barajte si gi,......ima i sreknichki na koi im se pogoduva,samo shto tie se brojat na prsti,.......hahahah

 
мислам дека брза е во право овде, и тоа мнооогу во правоClap, па која ќе има среќа ќе има а која не, е тоа би било многу грдо.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 12:16
jas ne baram princ na bel konj, mene mi e dovolno masko sto iskreno ke me saka i pocituva i sto ke znae da me zadovoli 
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2006 во 15:31
Interesna mi e reakcijata na maskite za ovaa tema za nasata potraga po princ.Mnogu osuduvanja i ismevanje.Pa me navede da zaklucam deka ili se mnogu povredeni od nekoja devojka ili pak nemaat doverba vo sebe deka mozat da i go pruzat na devojkata ona sto i treba.
Kolku da kazam za mene princ ne znaci deka treba da e lepotan,ne znaci deka treba da e bogat,za mene princ e onoj sto ke me tretira i saka kako negova princezaWink
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2006 во 15:33
за да има принц треба да има и принцеза , принцезо мила....Tongue
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2006 во 15:41
Eleni мила прекрасно кажано...
Кон врв
WORHOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 324
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WORHOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2006 во 15:46
...DA BE TAKA E..SAMO JA NAMESTO KONJ IMA KUCO MAGARE...KAKO PARTAL E OBLE4EN...6ETA SO KUCOTO MAGARE I SOBIRA STARO ZELEZO I...AJ DA NE PRETERUVAM SEGA..VIDI MA4E..VO ZABLUDA SI AKOSI MISLI6 DEKA CVETA JA GRABILE..NE BE SAMA PO6LA..TI TEKNUVA..ONAJ TUR4INOT UBAV ,LI4EN ,DOTERAN...A SPASE NA6..GOLTAR NEVIDEN...PARTAL....KRIV....AKREP ZIV...I??CVETA JA GRABILE...ABE AJDE..TOA SE PRIKAZNI ZA DECA...E SEGA AKO SI U6TE DETE..UBAVO E DA VERUVA6 VO TOA...I DA GO 4EKA6 PRINCOT....MOZEBI EDEN DEN...KOJ ZNAE....MNOGU SUROVO OVA OD MOJA STRANA..AMA E POREALNO OD ONA TVOENO
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2006 во 15:47
vervaj postot na elence za srce me dopre ej zasto stvarno taka e
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.