IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Зборувате ли за чувствата?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зборувате ли за чувствата?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 22>
Автор
Порака
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 15:15
zboram sekako
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 15:38
Da, postojano!
Mozebi i preteruvam, ama sto mozam mora da si kazam sto mi lezi na dusata!трепкање
always look on the bright side of the life!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 15:51
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Da, postojano!
Mozebi i preteruvam, ama sto mozam mora da si kazam sto mi lezi na dusata!трепкање
 
 
И такa е наj правилно.не си во грешка.И jас мислам као тебенамигнување
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 16:12
nemam chuvstva! таганамигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 16:19
Originally posted by brza brza напиша:

nemam chuvstva! таганамигнување
 
 
Zosto li ne ti veruvam????????????????????намигнувањенамигнувањенамигнување
Кон врв
G1RL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 103
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај G1RL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 20:08
не.. неможам да зборувам за чувства... едноставно тешко е да кажам а уште потешко да покажам што навистина чувствувам. Мислам дека и НИКОГАШ нема да можам...
TODAY COULD BE YOUR BEST, WORST OR LAST DAY IN YOUR LIFE...
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 20:13
koga imam custva se nerviram zosto gi imam.........bejb daj olabavi !!!
a koga gi nemam pak se nerviram....тајм%20аут  ejjjjj daj upali motor ne spavaj.....

aj sea ....kaj mi e krajo не%20знам.....ne ojt
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 20:16
 tie se ...zenska "rabota"...sramota e mashko ...za niv da zboruva.голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2009 во 20:32
Originally posted by brza brza напиша:

 tie se ...zenska "rabota"...sramota e mashko ...za niv da zboruva.голема%20насмевка
 
Zosto da e sramno??????Ja i kazi na tvojata zena kolko si ja sakas i i go pokazi i da vidis kolko ke bide srekenaнамигнувањенамигнување
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2009 во 08:10
Originally posted by Trikson Trikson напиша:

Да, секако, но не со секого...може понекогаш погрешно да те сватат...заради тоа, али со права особа на мислење сум дека ке ја распламти ако ги извадите од себе чуствата... као отворен покер е тоа, кој не ризикуе нема и да добие многу.


So vistinska licnost,vo vistinsko vreme.
Drugoto veruvajte se e zaludno i nanesuva poveke steta,otkolku korist.
Zboram za iskreni cuvstva.
Znaci potrebno e vreme,dobra procenka na licnosta i doza na rizik.




Изменето од lotus flower - 03.Септември.2009 во 08:21
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
ana sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2278
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2009 во 21:53
za da zboruvas za cuvstvata treba i da znaes so kogo zboruvas
ama sekogas gresime na kazanite zborovi vrakanje nema ke se pokaete ama kasnoтага
...moze ne sum sovrsena ama sekogas sum jas...
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2009 во 21:56
секогаш внимавам пред која се отварам ...... милион пати ми ги злоупотребиле чувствата тага
 
С _ Е _ К _ О _ Г _ А _ Ш


Изменето од МАРШАЛ - 03.Септември.2009 во 21:56
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2009 во 15:28
Зборувам,се разбира.....дури и за оние кревките чувства......смо проблемот е дали соговорникот го разбира јазикот на кој зборувамне%20знам
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2009 во 16:38
Da, zboruvam za chuvstvata,no so lichnost na koja bezrezervno i veruvam,ne se otvaram pred sekoj i so sekoj.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1112131415 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.