IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте неверни?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте неверни?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 39>
Автор
Порака
crni69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crni69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 01:44
nikogas nema neverstvo bez pricina...
zivotot e eden i e kratok....(relativno)....
ako nesto nee OK cesto se slucuva neverstvo vo potraga po .....
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 01:45
aman kolku samo si vo pravo
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 02:15
Originally posted by Marck Marck напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Mene me izneverija i toa koga najmalku se nadevav.Premnogu e bolno, no svativ deka ne e toj za mene nitu jas za nego, stom doshlo do seto ova:(
Ne e taka, zosto on moze se pokajal.Daj mu vtora sansa.

    

nikad vtora sansa!!!
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 22:16
Originally posted by Íèíà Íèíà напиша:

Mene me nemaat iznevereno (kolku sto znam) a i koga bi se slucilo mislam deka mozam da prostam

kasno ke bide.... LOLLOLsi otisollll za druga Cry
Кон врв
Marck Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marck Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 23:27
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Marck Marck напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Mene me izneverija i toa koga najmalku se nadevav.Premnogu e bolno, no svativ deka ne e toj za mene nitu jas za nego, stom doshlo do seto ova:(
Ne e taka, zosto on moze se pokajal.Daj mu vtora sansa.

    

nikad vtora sansa!!!
Ako i  e decko nikad , ako i e maz ondak da mu dade vtora sansa da ne stradat decata, taka site ke dadat sovet..Sea edno moze edno ne. OuchMoze se pokajal neka mu dade sansa.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2006 во 23:58
E zosto ako e maz da mu se dade sansa?I decata ne bi trebalo da se mesaat so brakot...tie stradaat vo losi brakovi....A ako se pokajal...kolku e toa iskreno i kolkava e stetata sto toj ja napravil so neverstvoto?
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 08:10
Originally posted by Marck Marck напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Marck Marck напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Mene me izneverija i toa koga najmalku se nadevav.Premnogu e bolno, no svativ deka ne e toj za mene nitu jas za nego, stom doshlo do seto ova:(
Ne e taka, zosto on moze se pokajal.Daj mu vtora sansa.

    

nikad vtora sansa!!!
Ako i  e decko nikad , ako i e maz ondak da mu dade vtora sansa da ne stradat decata, taka site ke dadat sovet..Sea edno moze edno ne. Moze se pokajal neka mu dade sansa.

    

ednas ebel druga....
drugapat ebe nekoja skros druga.....

prosti si ti,ja ke gi citnam od prozor ako treba!!!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 11:51
A sto ima vrska dali i e maz, vazen e odnosot kako covek prema covek, bez razlika dali i e decko ili maz...
Кон врв
Анжелика Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анжелика Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 17:51
не сум невернаSmile
..........
Кон врв
цеце Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај цеце Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 17:59

Во мислите_многу често...ако?

Кон врв
цеце Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај цеце Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 18:10

ne si bila vo iskusenie?...

Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 18:51

Iako poradi odredeni okolnosti ne go smetam za neverstvo,sepak gledano od strana bev neverna.I ne se kaam za toa

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 21:30
Originally posted by Marck Marck напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

Originally posted by Marck Marck напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

Mene me izneverija i toa koga najmalku se nadevav.Premnogu e bolno, no svativ deka ne e toj za mene nitu jas za nego, stom doshlo do seto ova:(
Ne e taka, zosto on moze se pokajal.Daj mu vtora sansa.

    

nikad vtora sansa!!!
Ako i e decko nikad , ako i e maz ondak da mu dade vtora sansa da ne stradat decata, taka site ke dadat sovet..Sea edno moze edno ne. Moze se pokajal neka mu dade sansa.
Negovoto vreme izmina.Nema vtora sansa.
    
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2006 во 21:31
Taka eThumbs Up
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 39>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.