IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте неверни?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте неверни?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 39>
Автор
Порака
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2006 во 15:31

Претпоставувам дека кога те изневерил партнерот те болело, а нему му било гаље. Па зошто те*е да те боли подобро него.

Кон врв
Клементина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Клементина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2006 во 15:44
никој да не го боли, убаво ке беше така да беше, али затоа сите сме различни, то е.
precious..
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2006 во 17:40
Не сум пробал до сега да бидам неверен!!! Може и би ми успеало!!! Tongue
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 02:40
DO SEGA nikad bev neveren.....ama do sega....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 11:07
dali sum neveren , ne znam , ne se sekavam
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 13:12
Порано, не ни сакав да имам некоја врска поради која би се замислил дали да бидам верен или неверен, едноставно сакав да сум слободен како птица, никогаш да не ми падне на памет дали сега оваа да ја варам или не, едноставно и на нив им кажував дека не ми е до врска, не сакам озбилни работи во тој контекст, и све се решаваше на зборови, они си очекуваа да имам други и не се замараа со тоа, додека мене па не ми ни беше гаље дали она ќе биде со некој друг или не, едноставно сакав да имам што е можно повеќе авантури... Убави времиња нема што, ќе имам што да им кажувам на внуците Big smileBig smileBig smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 13:15
Ako imam pricina za da izneveram, znaci nesto ne valja vo taa vrska, pa togas i nemam sto da baram so toj covek, ili ke ja prekinam vrskata, ili, ako vredi, ke probam da gi sredam rabotite.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 18:35
Do sega nikogas ne sum izneverila....
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 19:12
Originally posted by beleg beleg напиша:

Do sega nikogas ne sum izneverila....
I nemoj,neverstvoto e premnogu bolno:(
    
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 19:16
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by beleg beleg напиша:

Do sega nikogas ne sum izneverila....
I nemoj,neverstvoto e premnogu bolno:(
    


Си изневерила, или те изневериле?!?!? Мене до сега лично не ме изневериле, а и јас фала богу не сум изневерил?!!?!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 19:50
Mene me izneverija i toa koga najmalku se nadevav.Premnogu e bolno, no svativ deka ne e toj za mene nitu jas za nego, stom doshlo do seto ova:(
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 21:32
 da citas i da ne veruvas naj postenite devojki i deka ne izneverile se  na ovoj forum...ne sum videl i cul " IZVINETE" ne mi e verno...najdete mi edna verna
Кон врв
Marck Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marck Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2006 во 22:10
Originally posted by maja maja напиша:

Mene me izneverija i toa koga najmalku se nadevav.Premnogu e bolno, no svativ deka ne e toj za mene nitu jas za nego, stom doshlo do seto ova:(
Ne e taka, zosto on moze se pokajal.Daj mu vtora sansa.
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2006 во 23:42
Zavisi kakva e vrskata takov efekt ke ima i neverstvoto...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 39>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.