IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Да гласаме
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Да гласаме

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Прашање: За кого ќе гласате на следниве парламентарни избори?
Одговор Гласови Статистика
4 [36,36%]
3 [27,27%]
1 [9,09%]
1 [9,09%]
1 [9,09%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [9,09%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Да гласаме
    Испратена: 20.Мај.2006 во 11:37
Повелете гласајте!!!

напомена (доколку гласате за ОСТАНАТИ, ве молам да ја наведете политичката партија)

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Клементина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Клементина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2006 во 00:17
Демократска алтернатива, или попрецизно Циле. си го сакам чоекот пишав еднаш, еве пак сега ...
precious..
Кон врв
To_Me Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај To_Me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2006 во 03:30
Smileovie izbori se mesteni. nekoj glasal za siteИзменето од To_Me - 21.Мај.2006 во 03:31
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2006 во 16:58
Луѓе еве ви најреална анкета без местенки!!! Ова се политичките субјекти кои се кандидираат на претстојните парламентарни избори!!! Па затоа повелете гласајте!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2006 во 17:13
Јас овие избори ќе ги пропуштам и нема да гласам за никој Не верувам на никого и никој не го заслужува мојот глас
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2006 во 17:35
ТВОЕ ИЗБИРАЧКО ПРАВО !!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2006 во 01:41

Shto se mene tiche, site pogore navedeni treba da se obesat ,a ne da gi glasate,...............pa, duri i onie shto prv pat se eksponiraat,......poradi preventiva,............................neli e podobro da se SPRECHI, otkolku da se lechi!!Angry   ,.............................................................................aj,da vidime dali i ova ke "opstane"?

Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2006 во 08:59
Лјилјана, но мислам дека покрај толку волци, нема да успее да собере многу гласови.
Кон врв
Мече Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2006
Локација: Marshall Islands
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мече Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2006 во 12:00
Бучко е најдобар-а и Рада добро се држи
Мирна вода брег рони
Кон врв
X-MEN Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај X-MEN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 11:41
BUCKO NAJBOLJI LELELE CERA LOM GI NAPRAI OPOZICIONERITE NA SITEL
I'M THE X-MEN
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 11:45
Нема да гласам,се е веке видено и почуствувано веке на никого не верувам
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 15:43
Искрено кажано не сум за Бучко, ама тоа што вчера Јагнула Куновска и Влатко Ѓорчев го правеа, ептен беше нецивилизирано, некултурно, малограѓански!!! Незнам што да кажам!!! Ако веќе поставуваш прашања, и ако напаѓаш некого, тогаш остави му простор да одговори или да се одбрани!!! Тоа е демократија!!! Јас не кажувам дека е Бучко цвеќе за мирисање, ама овие беа ептен во коалиција координирани во своите напади, и имаа за цел да го омаловажат, деградираат и да посочат дека премиерот незнае да одговори на нивните прашања!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 16:36
Ne se tie krivi sto BUCKO e nenachitan,nepismen,nestruchen....a za Jagnula zar se najde chovek da kaze losho...pa zenata e primer na intelegencija,a toa sto premierceno se nafatilo da bide gostince so nea...e toa mu e greska,ili ja potcenil ili se natcenil....a od Bucko na site im eDead
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 16:50
Искрено и мене ми е од Бучко смачено!!! А жената дефинитивно си има проблем!!! Нејзе и премиер на светот да ја ставиш ќе и биде малку!!! Не беше фер тоа што она и Ѓорчев вчера го правеа!!! Се беше тенденциозно!!! Немој да мислите дека го бранам бучко зашто и мене ми е антипатичен, ама тоа вчера беше типична некултура!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.