IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Велосипедизам
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Велосипедизам

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
Автор
Порака Обратен редослед
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2012 во 16:21
...jas imam  ....ama , go chuvam u podrum,

...za da si vezbaat  gluvcite na nego .голема насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Pica pica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pica pica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2012 во 14:33
Немам точак!
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2012 во 13:58
Sega mu e vremeto... sekojdnevno... do park i nazadголема насмевка
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
Pavaroti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Експерто нумеро 2

Регистриран: 03.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pavaroti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2012 во 13:30
Eve edno linkce na fb
http://www.facebook.com/#!/groups/bikecruising/
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 17:41
Originally posted by igormkdsk igormkdsk напиша:

Ke moras da si zemes edno tasnice so se montira na sedisteto i vo nego komplet za lepenje gumi i sekako montirana pumpa na velosipedot
E togas nema da si odis pes nakaj doma!!!


Еве и овој совет ќе го послушам  да
сепак мислам дека  би ми била потребна и мала помош од  некого
сама незнам дали би се ...снашла .....глупчо
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2012 во 20:20
Море не сакам изнатутан алишта да возам точак,си сакам комотност,топло временце,сонце...
А за последното не можам да ти кажам бидејќи не знам.
I just wanna feel real love.
Кон врв
igormkdsk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igormkdsk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2012 во 19:50
Originally posted by FosterThePeople FosterThePeople напиша:

Ајде времеце уште малце затопли,не ми се чека веќе,ми се возе во ПМ.


Ajde, ajde ne e de dotolku ladno !!!
Bidejki sekoj den vozam primetuvam deka od den na den se poveke izleguvaat volosipedisti na vozenjeeeeeee!!!

Moze li nekoj da mi kaze dali postoi velosipedski forum ovde kaj nas vo MKD sem ovoj podforum na IDIVIDI????
2.000.000.luge imaat sreka da ziveat vo Makedonija!!! Site ostanati ja nemaat taa sreka, no imaat se drugo!!!!!
Кон врв
FosterThePeople Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2011
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FosterThePeople Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2012 во 15:02
Ајде времеце уште малце затопли,не ми се чека веќе,ми се возе во ПМ.
I just wanna feel real love.
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2012 во 10:53
јас речиси секое попладне возам...не по многу, по неколку километри....трепкање
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
igormkdsk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igormkdsk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2012 во 02:41
Ke moras da si zemes edno tasnice so se montira na sedisteto i vo nego komplet za lepenje gumi i sekako montirana pumpa na velosipedot
E togas nema da si odis pes nakaj doma!!!
Кон врв
igormkdsk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igormkdsk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2012 во 02:39
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

Каков малер  вчера ... ми се дупна  гумата .... па  и велосипедот и јас пеш 
си  дојдовме дома ....ух.... а  денес ...не го ни  пипнав....не зборувам
Кон врв
igormkdsk Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igormkdsk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Март.2012 во 02:38
Nekako ic ne mi prai merak vozenjeto po kal i da se umacam do gusa u nego, poveke me vlece asfaltot
Na primer od doma pa do krstot se razbira po asfalt malku odmor gore i nadolu spust!!
Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2012 во 22:21
Originally posted by igormkdsk igormkdsk напиша:

Kolku mozev denes da primetam ne podlaza ova soncevo a i proletnava temperatura od 20-tina C. Nekollku grupi zaminaa za Matka jas na staza a Vodno mozam da predpostavam Ima li nekoj da prenese impresii od Vodno??


Vodno ako vozis po asvaltirano samo... ili ako si meraklija na kal od peti do kaciga,mozes i po zemja da vozis.... ne znam tocno kaj vozis po Vodno ama znaes deka znae da bide i nezgodno taka da... среќа

inaku,da... napraviv sefte denes ... cuvstvoto go znaete,kako na smajlivo bev голема насмевкаголема насмевка
NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2012 во 19:30
Каков малер  вчера ... ми се дупна  гумата .... па  и велосипедот и јас пеш 
си  дојдовме дома ....ух.... а  денес ...не го ни  пипнав....не зборувам
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.