IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте за пластична интервенција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте за пластична интервенција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2016 во 19:51

Клое Латанаци


Изменето од Valerija - 21.Август.2018 во 16:59
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2017 во 21:21
Памела Андерсон е целосно непрепознатлива: Се изобличила со многуте пластични операции

Затегнатото лице до пукање и здрвената насмевка ги запрепастиле присутните на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес.
Славната актерка Памела Андерсон му подлегнала на тренсот на пластични операции и очигледно претерала во тоа. Славната русокоса минатиот викенд се појавила на еден хуманитарен настан во Лос Анџелес и ги запрепастила присутните со својот изглед.


Иако отсекогаш важеше за една од најубавите жени во светот, нејзиното лице денес изгледа целосно изобличено. Затегнатото лице и замрзнатата насмевка ги шокирале присутните на настанот. Актерката никогаш не ја криеше својата наклонетост кон пластичната хирургија, но пред неколку години изјави дека сите корекции кои ги сакала веќе ги направила и дека повеќе нема да оди под нож.


„Она што веќе го направив на себе ќе остане тука засекогаш, но не сакам ништо дополнително да правам. Понекогаш ќе направам чистење на лицето или сличен третман, но сигурно нема повторно да одам под нож“, изјави своевремено зајачицата на Плејбој. Меѓутоа, судејќи по најновите фотографии, Памела го погазила своето ветување.





Изменето од Valerija - 26.Април.2017 во 08:46
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2017 во 08:46





Габриела Спаниќ
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2017 во 08:50

Резултат со слика за анастасија разнатовиц пре и после операција

Резултат со слика за анастасија разнатовиц пре и после операција

Резултат со слика за анастасија разнатовиц пре и после операција



Анастасија Ражњатовиќ



Изменето од Valerija - 12.Декември.2017 во 08:51
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2018 во 16:59








Мелани Грифит
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 09:18
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 09:19
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Katina2019 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 21.Јануари.2019
Статус: Офлајн
Поени: 88
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Katina2019 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2019 во 20:55
Сосема нормална работа станаа пластичните операции и да имам и јас доволно пари, сигурно би почнала да применувам некоја за подмладување, освежување...ќе си појачам самодоверба...еее, кој е како мене..хахххаха..
Подржувам пластични операции, посебно корективната, оти нема потреба некоја особа да живее со срам и комплекси.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2019 во 21:58


Александра Накова




Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2019 во 09:33

Кајли Џенер

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-12.jpg

Памела Андерсон

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-11.jpg

Лејди Гага

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-10.jpg

Ешли Симпсон

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-15.jpg

Лиса Рина

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-14.jpg

Хејли Болдвин

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-17.jpg

Аврил Лавињ

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-16.jpg

Аланис Морисет

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-18.jpg

Лил Ким

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-19.jpg

Линдзи Лохан

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-20.jpg

Рене Зелвегер

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-21.jpg


Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2019 во 09:35

Викторија Бекам

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-2.jpg

Клое Кардашијан

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-3.jpg

Лана Дел Реј

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-4.jpg

Аријана Гранде

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-5.jpg

Кејти Прајс

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-6.jpg

Донатела Версаче

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-7.jpg

Амбер Роуз

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-8.jpg

Меган Фокс

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-9.jpg

Ники Минаж

slavni-dami-koi-ne-bi-gi-poznale-na-stari-fotki-denes-lichat-na-drugi-zheni-13.jpg

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2020 во 18:24








Melanie Griffith Photos Photos: Antonio Banderas Receives the Gabi ...


Pin on People

Мелани Грифит
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 8910
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,719 секунди.