IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Најмажи во Македонија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најмажи во Македонија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 16:43
...ako zborime za naj mazi kako stereopip na nashive Balkanski prostori ke kazam deka toa se mazite od:

1- Ohrid(dosta se grubi i mazestveni-slabo pokazuvaat chustva i se mrzlivi bajagi, ali se neverovatno humoristichni isto neshto kako Prilepchani,megutoa vazat za edni od naj vernite mazjaci)
2-Kriva Palanka i Kumanovo zaedno so Kratovo i Probishtip(pravi saroshi...izleguvaat sami navecher so drugari, sekogash se bez partnerkite i se mnogu hrabri mazi po definicija a i sto taka i mnogu vredni a i edni od najhumoristichnite)
3-najubavite luge vo Makedonija poteknuvaat od taka narechenoto shopsko pleme ili Stipjani...taka da i ako zborime za naj ubavi mashki...po procent na zastapenost na edinka...definitivno Shtipskite fraeri se najubavi a bashka i znaat da se ponashaat(ne sum po poteklo od tamu, ama sto e vistina vistina e)
4-Skopje kako poseben sluchaj poshto ne ima od sekade i sekakvi i mnogu, a meshana krv-ubavi deca pravi...трепкањетрепкањетрепкање


Изменето од ...Well... - 15.Декември.2007 во 16:48
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 10:07
 
 
 
 
  PRILEPCANI...mazi  najubavi i najpametni...среќабакнежзадоволство
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 23:12
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

pa ne znam dali se najmazi strumoicani, ama mnogu mi deluvaat naivno nekakoEmbarrassed kako kuce slusaat EmbarrassedEmbarrassed



и да се надоврзам :  најмажи  се велешани




toa go cenam.... големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање isto i ja mislam...голема%20насмевка
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 03:05
jas si imam eden vistinski maz i nogu sum srekna so nego
najdete si i vie po nekoj pa da vi bide ubavo na site
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 03:38
Originally posted by IQ IQ напиша:

jas si imam eden vistinski maz i nogu sum srekna so nego
najdete si i vie po nekoj pa da vi bide ubavo na site


...mi se dopaga odgovorov..So ubavo da vi e cel zivot.A dodeka ne najdam nekoj takov..najsexy mazi u Makedonija mi se...hmmm abe ova ispadna potesko nego sto mislev...збунетостзбунетостзбунетост...mislaaam...ccc...tu so napraviv....hmmm..sakav da kazam  NOSPAL....DADAR...SERGEJ....ali sepak ke se resam za Toni-Zen   i URKO telohranitelot na Crni Grujovski   љубовљубовљубовљубовљубовљубовљубовљубов
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 03:54
fala fala diogenskopje
vo enigma sum sega ti masko si ili zensko?
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 04:10
Originally posted by IQ IQ напиша:

fala fala diogenskopje
vo enigma sum sega ti masko si ili zensko?

musko..gay плазењеголема%20насмевканамигнувањетрепкањебакнеж
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 05:10
Originally posted by IQ IQ напиша:

fala fala diogenskopje
vo enigma sum sega ti masko si ili zensko?


...a ti sheta opavcheto a...hihihihihiiiтрепкањетрепкањетрепкање
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2007 во 21:37
ona so opavceto se odnesuva na mene??
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 02:26
 
 
 
   
 
         najmazi vo Makedonija...
         se znae  prilepcani...
         bez konk*rencija...трепкање
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 23:30
Нај мажи се ТЕТОЈЦИ, кои во 2001 година га бранеа тетооо од Охрид.
Кога завршија борбените дејствија да виите, све мужи до мужишта. Кажует дека га чувале имото.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 11:39
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:


...ako zborime za naj mazi kako stereopip na nashive Balkanski prostori ke kazam deka toa se mazite od:1- Ohrid(dosta se grubi i mazestveni-slabo pokazuvaat chustva i se mrzlivi bajagi, ali se neverovatno humoristichni isto neshto kako Prilepchani,megutoa vazat za edni od naj vernite mazjaci)

Ke gi izdvojam Ohriganive , koga Ohrigani saket , sakano e i ako senka padni na sakanata ,luge sakati ke shetet. Shala na strana , krvni, srdacni ,mazesti so srceto na pravo mesto to iskustvo imam jas od Ohrigani i zato mojot glas odi za niv!Ne se lazni fraeri a site znajme deka macena Mk e polna takvi....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 12:04
Poaren od mene seuste neam sretnato, na site sum im nasol mana, samo na mene ne.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 15:11
BRAVO BE BLASHKA
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,360 секунди.