IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Во кој град кај нас најдобро се живее?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Во кој град кај нас најдобро се живее?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
Автор
Порака
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2006 во 14:09
ostaj to jas i ti so si prajvme WinkLOL ami ti ako ne bese dosadno ke mi bese so origaniteLOL
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
bill Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bill Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 08:03
 V I N I C A
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 23:32
Originally posted by hektor hektor напиша:

ostaj to jas i ti so si prajvme WinkLOL ami ti ako ne bese dosadno ke mi bese so origaniteLOL
 
Ma kafe, pivo.. ma u Liquid sto ni falese?? LOL Zurka.. pa toa skarata.. ma obetkite Wink Wink
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 09:37
Izlegvevte liquid Dana ...so hektor.....(kako go pushtile????-ke morat da urgiram kaj turchinon mojLOLLOLLOL) --ubo mesto e ....
mmm- kazi sho ti faleshe ,pa na ovaj mu bilo dosadno...to e indirektna navreda do tebe....znachit so tebe mu e dosadno....jas ko ke mi e drushtvoto OK ne mi e dosadno...LOLLOLLOLkaj i da sum....
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 14:26
Abe naume, citas li ti, hektor rece da ne sum bila jas, ke mu bilo dosadno.. Tuu, samo za zakacas..
I da, super ni bese u Liquid, i ne se zakacaj mnogu, hektor e faca, segde go pustaat Wink LOL
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 08:44
LOLLOLLOL
faca vikash???? ma go znam bre shto faca e....LOLLOLLOL
tuka sum vo prednost: ja njega znam on mene ne zna....LOLLOLLOL
Znam deka e facaLOLLOLLOL
Кон врв
igor9 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Локација: Madagascar
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igor9 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 21:58
najubo mesto da se zivee vo planina so vcite
Mr.Igor Kako eeeeeeeeeeeee
Кон врв
vasi44 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vasi44 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 21:59
BITOLA
Кон врв
kolenas Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: Isle Of Man
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kolenas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2006 во 14:51

BITOLA

tamu se zivot zivee,tamu se jade i pie
 
 
KOLE NAS ,e*ac VAS
Кон врв
Ana_bt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 17:46
BITOLA
Tamu  se  sedi  po  Sirok  Sokak  cel  den i  se  legaci  najmnogu!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 19:59
Bitola e samo za uzivanje, a za rabota ne e Big%20smile
Кон врв
nade Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 14:50
Raka na srce za Skopje! a sto mu fali na KAVADARCI????
Кон врв
bibe-amerika Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Февруари.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibe-amerika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2007 во 03:51
spored mene vo ohrid tamu ziveev ama sega ne ziveam
 
 
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2007 во 04:12
Originally posted by bibe-amerika bibe-amerika напиша:

spored mene vo ohrid tamu ziveev ama sega ne ziveam
 
 
Pa ako ti bilo ubavo ke si ziveela vo Ohrid a ne vo USALOL
 
 
 
     SKOPJE RAZBIRA SE  POZDRAV DO SITE OD SKOPJE


Изменето од Bugi lav - 14.Февруари.2007 во 04:16
NE DIRAJ LAVA DOK SPAVA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.