IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Ролери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ролери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
Автор
Порака
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2008 во 17:41
e nikogas ne sum rolal i ne mi e u plan ali toa e dobra rabota za zenskite da rolaat sogoruvaat kalorii i gi zacvrstuvaat muskulite :D
Кон врв
Месечина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Месечина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2008 во 12:56
јас возам ролери редовно, само да знајте колку сум вешта..
For me,the summer will be pure gray-mother-of-pearl gray, very pale gray. To me, this is the big statement for summer. Then we have light blue,light turquoise, lots of pink..by Mesecina-"Miss mistery"
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 15:37
Treba nekoe resenie da se najde za toj delot sto e na pocetok od stazata od kaj zabarot.Neznam zasto ne mislea na toa ama od tamo da se spusti ili kaci covek stvarno nema smisla.
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 21:03
Едвај чекам кога е потопло и сончево да си ги земам ролерките и на улица и да ролам....и да паѓам.... и да доаѓам дома со рани по рацеве и после да шетам со фластери
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 13:22
planiram na prolet da si zemam nekoi asalni dobri rolerki..ima nekoj takov nesto da mi preporaca,od kade.....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 14:19
Ja si kupiv pred 2 god.u Salomon,dobri se mnogu,kvalitetni..inace edvaj cekam da se stopli da povozam malce,iako sekoe moe vozenje zavrsuva so po nekoe pagjanje,zaso se zaletuvam ko luda nekoja..a i na patekana nema uslovi pretesno e i za tocaci i roleri..ali to je..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 02:46
Rilerkite se zakon i obozavam da si rolam
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 10:09
Originally posted by Eli Eli напиша:

Ja si kupiv pred 2 god.u Salomon,dobri se mnogu,kvalitetni..inace edvaj cekam da se stopli da povozam malce,iako sekoe moe vozenje zavrsuva so po nekoe pagjanje,zaso se zaletuvam ko luda nekoja..a i na patekana nema uslovi pretesno e i za tocaci i roleri..ali to je..


Znaes koja cena se dvizat, otprilika? I jas mislev da pobaram vo Salomon, kako pokvalitetni среќа
mi nedostiga lizganje letno vreme..pa resiv da rolamтрепкање
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 11:03
mrazam roleri...velosipedголема%20насмевка sakam da vozam
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 22:26
подеднакво сакам и ролери и велосипед
таман мислев за викендов ролери да возам
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 22:27
bljakплазење
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 19:16
Originally posted by nelson nelson напиша:

mrazam roleri...velosipedголема%20насмевка sakam da vozam

Nemam cueno ni videno nekoe masko da vozi roleri?? Nelson sta ti bi??? ti treba za kola , motor makar i tocak brzinec
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 21:33

kako nemas videno maski so rolerki...e da ti pustam sliki od setalisteto kaj nas...

motor mrazam
kola imam
brzinec imam
imam i nesto drugo
 
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 23:27
Originally posted by Kali Kali напиша:


Originally posted by Eli Eli напиша:

Ja si kupiv pred 2 god.u Salomon,dobri se mnogu,kvalitetni..inace edvaj cekam da se stopli da povozam malce,iako sekoe moe vozenje zavrsuva so po nekoe pagjanje,zaso se zaletuvam ko luda nekoja..a i na patekana nema uslovi pretesno e i za tocaci i roleri..ali to je..
Znaes koja cena se dvizat, otprilika? I jas mislev da pobaram vo Salomon, kako pokvalitetni среќаmi nedostiga lizganje letno vreme..pa resiv da rolamтрепкање


Da ne te lazam sea,ic ne mi teknuva koja cena bea..najdobro e da ides i da prasasda ne te lazam sea..inace togas jas koga kupuvav imase stvarno dobri..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.