IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Ролери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ролери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака Обратен редослед
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2009 во 19:16
Originally posted by nelson nelson напиша:

mrazam roleri...velosipedголема%20насмевка sakam da vozam

Nemam cueno ni videno nekoe masko da vozi roleri?? Nelson sta ti bi??? ti treba za kola , motor makar i tocak brzinec
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 22:27
bljakплазење
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 22:26
подеднакво сакам и ролери и велосипед
таман мислев за викендов ролери да возам
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 11:03
mrazam roleri...velosipedголема%20насмевка sakam da vozam
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 10:09
Originally posted by Eli Eli напиша:

Ja si kupiv pred 2 god.u Salomon,dobri se mnogu,kvalitetni..inace edvaj cekam da se stopli da povozam malce,iako sekoe moe vozenje zavrsuva so po nekoe pagjanje,zaso se zaletuvam ko luda nekoja..a i na patekana nema uslovi pretesno e i za tocaci i roleri..ali to je..


Znaes koja cena se dvizat, otprilika? I jas mislev da pobaram vo Salomon, kako pokvalitetni среќа
mi nedostiga lizganje letno vreme..pa resiv da rolamтрепкање
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2009 во 02:46
Rilerkite se zakon i obozavam da si rolam
Gospod gi sozdal zenskite,zasto imal smisla za ubavina, a maskite zasto imal smisla za humor
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 14:19
Ja si kupiv pred 2 god.u Salomon,dobri se mnogu,kvalitetni..inace edvaj cekam da se stopli da povozam malce,iako sekoe moe vozenje zavrsuva so po nekoe pagjanje,zaso se zaletuvam ko luda nekoja..a i na patekana nema uslovi pretesno e i za tocaci i roleri..ali to je..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 13:22
planiram na prolet da si zemam nekoi asalni dobri rolerki..ima nekoj takov nesto da mi preporaca,od kade.....
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2009 во 21:03
Едвај чекам кога е потопло и сончево да си ги земам ролерките и на улица и да ролам....и да паѓам.... и да доаѓам дома со рани по рацеве и после да шетам со фластери
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Ноември.2008 во 15:37
Treba nekoe resenie da se najde za toj delot sto e na pocetok od stazata od kaj zabarot.Neznam zasto ne mislea na toa ama od tamo da se spusti ili kaci covek stvarno nema smisla.
Кон врв
Месечина Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Месечина Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2008 во 12:56
јас возам ролери редовно, само да знајте колку сум вешта..
For me,the summer will be pure gray-mother-of-pearl gray, very pale gray. To me, this is the big statement for summer. Then we have light blue,light turquoise, lots of pink..by Mesecina-"Miss mistery"
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2008 во 17:41
e nikogas ne sum rolal i ne mi e u plan ali toa e dobra rabota za zenskite da rolaat sogoruvaat kalorii i gi zacvrstuvaat muskulite :D
Кон врв
katence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај katence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2008 во 17:33
retko....daleku mi e stazata. ne sum nekoe vozaciste za da stignam do tamu so rolerki (strav mi e po ulicive), rolam samo koga imam kola za da stignam do tamu
a mnogu mi e krivo so ne mozam mas mnogu cesto
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2008 во 22:58
Rolam,uzivam vo toa..ama nekako na patekana se poveke i poveke da ne kazam idioti vozat,bez usul..krsat sisinja stakleni,pred nekoj den glava ke skrsev..ama ete pak iam zelba da rolam,ama vo ubavi uslovi..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,152 секунди.