IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Битола град на Конзулите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Битола град на Конзулите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
Автор
Порака
kolenas Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: Isle Of Man
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kolenas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 14:55
      
 
 
       BITOLA
KOLE NAS ,e*ac VAS
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 17:30
Denes otvorija Bugarski Konzulat Bitola WinkWink
Кон врв
Ana_bt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 17:56
Bitola  e  grad so  mnogu kvaliteti....
Spored  mene  toa  e  najubaviot  grad  vo  Makedonija  a  mozebi i najubav  vo  svetot...Ziv  i dinamcen   e  sekogas   so   ljubezni  i  dobri  luge.Abe   so  lupam  pojke  najubava  e  Bitola!!!
 
BITOLA-The  best  city  in the  world!!!
 
 
 
     
Кон врв
anko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Март.2006
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2007 во 16:53
Fh da mi e sega da sum vo BITOLACryCry
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2007 во 00:41
ehhh,...da mi e sega da sum ,...kaj shto si ti,..CryCryCry

Изменето од brza - 07.Јуни.2007 во 00:41
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јули.2007 во 03:19
Кај сте битолчани шо ќе се испофалите ве нема Smile
Кон врв
GeniXmeN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GeniXmeN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 09:35
Нема со да се кажи кажано е и се знај Битола си е Битола и како беше она битолската

Битола леле шуба си кај да одам кај да скитам вечно моја ќе си ти или имаше и Битола леле шуба си кај да одам кај да скитам пак ќе се вратам

Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 18:30
Еееее... и јас си ја сакам Битола Big%20smile баш ми е убав градот... ама и луѓето се арни, со некои исклучоци, секако... ама градот е петка!
Иначе, јас сум од Охрид... и Охрид си го сакам!Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
EVIL-B Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2008
Локација: Norfolk Island
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EVIL-B Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2008 во 14:56
Jas sum od Bitola i manjmnogu si ja sakam
Bill Collecta
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2008 во 17:35
Не сум бил во Битола, и затоа не можам да коментирам од лично искуство, но во секој случај имам слушнато многу позитивни коментари и затоа во најскоро време планирам да го посетам градот на конзулите
Кон врв
makgurrl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај makgurrl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 22:44
Jas sum bila vo dosta gradovi niz cel svet, i nema kako Bitola vervajme luge! Lugeto se dobri, i tamu se zivee zivot. Sirok Sokak e odlicno i cisto so novi kafici skoro sekoja godina. Nema kako bitola, i ni tu ke ima kako bitola. Sve bi dala da sum tamu sega....


Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2008 во 22:47

dobar e

Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 01:37
siroksokak sabota koa e dobro vreme ubava gletka
Кон врв
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2008 во 09:13
I Bitola!!!
NEznam zosto ama gradot mnogu go sakam.Mozebi zatoa sto mojot omilen bend Parketi e od tamu.Mozebi zatoa sto lugeto se ljubezni.NEznam.
A i mnogu mi se sviga nivniot dijalekt.Sakam da naucam da zboram taka.
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.