IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Ерогени зони
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ерогени зони

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
Автор
Порака
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:23
Dali vi se ima sluceno toa ???
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:25
Za zal nikad onaka kako sto sakam jas...sekogas nesto nedostasuvalo za da bide celosno uzivanjetoTongue
What about you?
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:28
Sekogas koga ke pomislam na klipceto na Severina Wink...ne se zezam ...znaes nie maskive funkcionirame poinaku...dovolno e nekoj poteg,dvizenje,pojava na nekoja dama i da mi ja zagolica mojata najgolema erogena zona...kaj vas damite mislam deka treba poveke rabota ...zatoa i ve obozavam ne ste tolku povrsni kako nas maskive Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:29
E ova bese prekrasen kompliment za nas zenskite...Fala ti!!Hug
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:44

Poveli i drug pat Embarrassed...samo mala korekcija ..ova ne bese kompliment ...tuku vistina za vas damite...barem mojata vistina za vas moi dami Smile

Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 09:45
LOLLOLLOL fala znaci ne sme tolku lesni a?LOL
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 10:56
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Kandid ...mnogu dobro kazano Star...no najvazna erogena zona spored mene  e mozokot....ako nekoj uspee da ja nadrazni taa erogena zona togas pri samata pomisla na nego ...si znaes sto ke se slucuva Wink


postojat li uste vakvi mazi?jas mislev deka izumrele? od kaj voskresna ti  kockar? Wink
ke te vrabotam da drzis seminari na mazi....vazit?Wink
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 10:58
e da i ja ova go poddrzuvam ama mozda e samo za na forumConfusedSmile
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 11:06
velis mozno e da se preprava a?Tongue
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 12:24
Originally posted by Kockar Kockar напиша:

Sekogas koga ke pomislam na klipceto na Severina Wink...ne se zezam ...znaes nie maskive funkcionirame poinaku...dovolno e nekoj poteg,dvizenje,pojava na nekoja dama i da mi ja zagolica mojata najgolema erogena zona...kaj vas damite mislam deka treba poveke rabota ...zatoa i ve obozavam ne ste tolku povrsni kako nas maskive Smile



brat vervaj mi zvucis ko masko so feminiziran mozok.... abe daj malce mislam kako se ispovedvas ko nekoj da te besi utre, malce maski so ti ovde ko najgolemo cupence ispadna.... mislam bez navreda please ama taka izgleda brat
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 12:25
paaaa neznam da ne bidne posle on navreden??! Aj ke vidime do kaj vaka pa mozda ke doeme do nekoj zalkljucok!LOLLOL  Malce vakvi muski razmisluvanja ima u denesno vreme pa zatoa se zavudiv ...
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 12:31
too good to be true a?
aj mozebi ke se pojavi kockar da ni objasni dali toa on stvarno postoi ili samo saka da gi impresionira zenite na forumov?Wink
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 12:32
e  mozda znaes se e lesno da napises...Confused
Кон врв
Kockar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 281
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kockar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2006 во 12:35
Drugar Corporal...samo ja kazuvam vistinata...mojata vistina...ne se lutam za toa sto drugi imaat razlicno mislenje od moeto ... a za toa feminiziran mozok...ke go svatam kako kompliment a ne kako navreda...bas mi e milo ako barem 5% razmisluvam kako dama a 90 % dejstvuvam kako gentlamen...ostanatite 5% se sudbina...tuka ne mozam nisto Smile
Covek treba postojano da e vluben zatoa ne treba da stapuva vo brak ...O.V.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.