IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Од кој филм би направиле игра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Од кој филм би направиле игра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2009 во 17:59
Јас мислам дека глупаво би била игра од тој филм да се направи што знам нема некоја интересна цел  голема%20насмевка
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2009 во 15:28
Originally posted by Flix Flix напиша:

Јас мислам дека глупаво би била игра од тој филм да се направи што знам нема некоја интересна цел  голема%20насмевка
абе види мене ми се свиѓаат возачки игри (не секогаш симулатори) па затоа би сакал и од овој филм, и од секој друг филм со коли голема%20насмевка

размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
10101 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 963
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 10101 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2009 во 01:04
transporter site(1,2,3)
Кон врв
10101 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 963
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 10101 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2009 во 02:31
Originally posted by Flix Flix напиша:

Јас мислам дека глупаво би била игра од тој филм да се направи што знам нема некоја интересна цел  голема%20насмевка

mozebi pointeresno bi bilo od igra da se napravi film(ova e veke razvieno pole vo holywood za tie sto ne se vo tek so filmskata industrija).
98% of the internet population has a signature. If you're part of the 2% that doesn't have a signature, copy and paste this into your sig.
Кон врв
HolyPaladin Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај HolyPaladin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2009 во 14:19
Ne znam od koj film moze da se napravi igra. Ama znam deka od igrata World of Warcraft se pravi film.
Кон врв
TAMARA_CRESA Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 40
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TAMARA_CRESA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2009 во 01:14
JAS PD LEGALLY BLONDES ONOJ SO PLAVUSKITE INTERESNO IGRICE ZA DEVOJCINJA:))
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2009 во 01:29
Од самрак до зори

Кон врв
halfelfpaladin Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај halfelfpaladin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2011 во 00:29
Originally posted by Donna Donna напиша:

Hmmm.. Od Star Trek ima i mnogu losi igri...
A od igra vo film, Warcraft definitvno...Tie od Blizzard stvarno pravat mnogu ludi scenarija.



Samo problemot e vo toa shto koga bi se pravel Warcraft film, koj btw veke se pravi i toa beshe objaveno na golemiv rati, Blizzard nema da go pravi scenarioto, kako i shto ne go pravi.



Od igra vo film? Od nikoja igra ne bi pravel film, zashto do sega se pokazalo deka toa se neuspeshni proekti.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.