IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Колекции на момчиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колекции на момчиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Колекции на момчиња
    Испратена: 17.Март.2006 во 11:11
e ova e hobi na mnogu devojki,sum bil i jas trofejce vo edna vakva kolekcija.pa devojki koja od vas imala ili ima vakvo nesto
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 11:29
Каква колекција мило?? Не се секавам дека некој во витрина ставив..море да не го заборавив Митре во шифоњер
Се шалам Коколо.. расположена сум нешто па терам шеги
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 11:32
a mitre veli a sega sigurno e nekoj skelet vnater
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 11:35

Ма се изнасмеав...денес ке проверам за сигурно
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 16:09
 Laughing 1 И МЕНЕ МЕ НАСМЕАВТЕ





Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 13:19

Нате, што ти рече митре кога го пушти да излези од витрината

ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL  ајде кажи, кажи, кажи

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 13:21

Кај си ти до сега умрев за јадење костур се сторив промаја ме уби
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 13:24
Има еден таков виц...

Внуката ја прашува бабата:
-Бабо што е тоа љубовник?
Бабата и вели:
-Љубовник тоа е....ауууу, леле бре...
и се стрчува бабата во спалната и го отклучува шифоњерот, а оттаму испаѓа костур...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 13:25

ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL 

и ти што му рече. бев да ти подготвам омлет ама пилето што требаше да ми снесе јајце беше мало па морав да почекам да порасне ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL 

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2006 во 13:41

Извини душо немав тавче за кајгана
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2006 во 22:31
Originally posted by Julija Julija напиша:

Има еден таков виц...

Внуката ја прашува бабата:
-Бабо што е тоа љубовник?
Бабата и вели:
-Љубовник тоа е....ауууу, леле бре...
и се стрчува бабата во спалната и го отклучува шифоњерот, а оттаму испаѓа костур...


еее вицот е кома

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 21:17
kolekcija na deckovci??
 
Epa skoj sto bil i e ili ke bide u vrska so nekoja licnost,istata spagja vo taa kolekcija!!E sega kokava e ke zavisi samo od nasiot vkuz i custvio na smena!
Кон врв
MisIcA*** Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA*** Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2006 во 22:19
Baknuvajte zabi u kolekcija dok stignete do princot niz trnje ke minete al da ne vi zamine lokomotivata zs posle nikoj nema da ve vlece.
Pred da go najdes princot, treba da baknes mnogu zabi
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2006 во 17:34
soznam... jas veruvam vo toa deka edna devojka treba da go najde ona sto navistina go saka, pa duri togas da vleze vo brak, za da podocna ne pravi gluposti.
nikoj ne treba da se zamara so zivotot na drug i da broi kolkava kolekcija na momcinja napravil nekoj. Ke imam i 100 ako sakam, zasto moj e zivotot, ne ziveam za drugi, i ne se zamaram koj sto k mi kaze za mojata kolekcija na decki
Read an cry!!!!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.