IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Ми фали, ми недостига
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ми фали, ми недостига

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 473>
Автор
Порака
crni69 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај crni69 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 15:00
Originally posted by cecka cecka напиша:

Originally posted by crni69 crni69 напиша:

mi fali mi nedostiga edna mnogu mila osoba ...macence moe...moe...mozebi moe...
AJ CRNI NE KUKAJ

EVE TI DVE MACENCA..

SREKEN LI SI



sakam edno ...milo...dusice...kolku e fina...samo da znaes...
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 18:32

mene mi nedostigat cel svet!

kade se moite drugarcinja, moite picinja, moeto seljace, samo ne mi nedostigat ona grdanisteno!

In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 21:04

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

maja brmm beleg angle brza ghost strumfeta

Ama mi fali i mene majaCrybrza....a i alekta mi fali so dade dade...odamna so dade ja nemaloLOL

Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 21:53
баш сеа си мислам на Карнејшн и Алекта  .........ми недостига муабетот ,кафето ,пивото, насмевките,музиката во Џез енд Блуз....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2006 во 23:33
Originally posted by crni69 crni69 напиша:

mi fali mi nedostiga edna mnogu mila osoba ...macence moe...moe...mozebi moe...
      momche,.........pazi da ne mi se opechesh,...........dobro vnimavaj shto sakash,......ete ti tamu ,ti dadoa ne edno,tuku dve pa pravi so niv shto ti dusha saka,............!..!

Изменето од brza
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 01:22

site mi falite,

ako ste izlezeni po zabava, unav provod

ama ako spiete sram da vi e

pa sabota e be luge

Zaboraiv, CRNI, do kaj e so macenceto, pocna li da prede......

covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 09:27
mi fali site da gi vidam koj gi znam i koj ne gi znam od forumot, mi fali da gi vidam duri i onie koj mi se simpatii pa i onie so koj se karam zasto na kraj site sme luge i ednostavno site sakam da ve vidam...
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 14:29
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

mi fali site da gi vidam koj gi znam i koj ne gi znam od forumot, mi fali da gi vidam duri i onie koj mi se simpatii pa i onie so koj se karam zasto na kraj site sme luge i ednostavno site sakam da ve vidam...
jas sum so tebe.
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 14:31
Originally posted by Corporal^^ Corporal^^ напиша:

mi fali site da gi vidam koj gi znam i koj ne gi znam od forumot, mi fali da gi vidam duri i onie koj mi se simpatii pa i onie so koj se karam zasto na kraj site sme luge i ednostavno site sakam da ve vidam...



BRAVO za ova........
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 15:54
DECKO MI,ON MI FALI.MNOGU,MNOGU.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 16:53
mi faleshe,....................ama mozebi poveke i nema da mi fali,.........mozebi!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 18:54

Carnation, DELFIN , joki, Queen Bitch

    

I miss you so much

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 19:31

Mara, Cvetanka, ona maloto, Goki....  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2006 во 19:33

безгрижноста....

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2425262728 473>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.