IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каков е вашиот стил?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков е вашиот стил?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каков е вашиот стил?
    Испратена: 01.Март.2006 во 19:02
kakov e vasiot stil?rokerski,metalski,kremski...ili?koj stil ste vie?i koj stil najveke go mrazite i zosto?

Изменето од simonce*
Кон врв
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2006 во 19:06
mojot kremsko-sportski tip...

Изменето од simonce*
Кон врв
Vallerrija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 280
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerrija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2006 во 19:29
Go preferiram elegantniot stil, taka mi nalaga mojata profesija!
Povtorno so vas, mili moi!
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2006 во 22:08
Go preferiram sporskiot stil ali zavisi od prigodata nekad i elegancija.
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2006 во 23:02
patiki i farmerki... toa ne e nekoj stil ali...
respect my authoritaaa
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2006 во 23:57
спортски секојдневно ..........елегантен по потреба...... страшна работа......
Кон врв
Vallerija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2006
Локација: Mali
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 09:12

Elegancija so sexi detalji

Sekogas so Vas
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 09:23
Спортска-елеганција
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
SLaCk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLaCk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 18:38
Поспортски ми е стилот ама некогаш и елегантен. Зависи од пригодата. Во секој случај во блузон, фармерки и патики (скечерс најчесто) се чувствувам покомотно. А почитувам секакви стилови на облекување само да не се позајмува облека од мајки и татковци -)
Подобро еден ден лав отколку цел живот овца
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:06
e so znaci ova sea da i gi vratam na majka mi bluzite i pantalonitea bas se imav ufilmano deka mi stoat dobro
respect my authoritaaa
Кон врв
SLaCk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLaCk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:15
хехехе не бе некоаш на пример ќе видам некои луѓе со буквално истата облека од пред 30 години или од пред 20 години! Па добро толку ли се без осет, може немаат пари ама во Шутка можеш да најдеш што сакаш за ефтини пари. Или можеби се емотивно приврзани на пример ги потсеќаат на времето кога ја праеле свадбата или кога се рушеше берлинскиот ѕид!
Подобро еден ден лав отколку цел живот овца
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:30
epa i ja sum takva...onie komunistickite gaki so slika na tito ne gi frlam pa neznam so da e...abe sekoj si ima pravo na svoj stil a lugeto ne gi ceni po oblekata tuku po toa so ke ti go kazat i so imaat vo glava..(lele ama se ufilmav,epten filozofski ispadna ova)
respect my authoritaaa
Кон врв
SLaCk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLaCk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 19:36
Знам знам не ги ценам по облека, ама факт е дека многу мал број на голи луѓе успеваат во општеството! хехехе
Подобро еден ден лав отколку цел живот овца
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 20:51
Originally posted by SLaCk SLaCk напиша:

Знам знам не ги ценам по облека, ама факт е дека многу мал број на голи луѓе успеваат во општеството! хехехе
Zs ruba krasi ali i gnasi
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.