IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Психолози во училиштата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Психолози во училиштата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
Автор
Порака
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 08:18
Zosto tolku licni navredi???????
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 09:00
Од моја страна никаде нема лична навреда.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 11:42

Originally posted by butel2 butel2 напиша:

Јас со те*е воопшто не се замарам, твој проблем што културата не ти е на ниво, а тој што те поставил за модератор, хмм, веројатно си ги исполнила неговите критериуми.

Лични пораки се пишуваат кога на некого имаш нешто лично да му кажеш и што не е за јавност, јас те*е не те познавам за ти пишувам такви пораки, а ако ти сметаат моите коментари во врска со твоите непристојни зборови....жалам, ама како што и самата кажа , јас ќе си го пишувам моето мислење без разлика дали на некого му смета или не.

Тоа што си модератор го напоменувам и ќе го напоменувам на секој твој непристоен збор, затоа што веројатно и не си запознаена со своите обврски што ги имаш како модератор.

hmmmm nepristojni zborovi???? daj te molam kazi mi SAMO EDEN nepristoen zbor koj sto sum go upotrebila.....a ako ne se zamras voopsto so mene zosto po sekoj moj post na sekoja tema mi repliciras i me opomenuvas naglasuvajki go moeto moderatorstvo???? ooo pa za da ne ti e tolku tesko da pisuvas na forumov poso stana ocigledno deka ti smeta nesto (kako sto gledas i drugite clenovi reagiraat) mozes slobodno da mi pises LP - onaka kolku da ne go iskazes pred cel foprumtvoeto Nivo na kultura

iii pak kje ti recam, mozes da mi kazes nekoj nepristoen zbor sto sum go upotrebila?????

i uste ednas - ako imas nesto da mi kazes za mojata l;icna kultura ili nesto licno za mene mislam deka ne treba da zborime na temava za toa....a isto taka slobodno mozeme da podiskutirame preku LP za tvojot licen problem - so ocigledno go imas



Изменето од Alekta
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 12:34
navreme da jadat lajna.....



Ова е само еден таков израз. Немам намера да копам по форумот и да барам други. Ако те*е ти сметаат критиките во врска со твоето изразување, тоа сигурно е е мој проблем. Форумите се затоа да се пишува и коментира и ти не можеш да ме спречиш во тоа.

Како што напоменав, немам зошто да ти пишувам лични пораки.

Ако останатите сметаат дека мојата реакција кон твоите зборови не е на место....повторно ќе речам , секој има право на свое мислење.Доколку другите сметаат дека е многу убаво да се читаат изрази како твоите, не знам тогаш зошто воопшто постојат модераторите. Што се однесува лично до те*е, можеш да бидеш и предсетател на државата, јас со тоа немам ама баш ништо. Со ова мојата дискусија со те*е заврши.

Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 12:36
Ако те*е ти сметаат критиките во врска со твоето изразување, тоа сигурно НЕ е мој проблем.


Вака треба да гласи реченицата, грешка при куцање.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 20:13

hmmmm mnogu ubavo kaza - forumite se za diskusija ama izgleda ne si bas najdobro zapoznata - se za diskusija vo vrska so temata na koja pisuvas znaci? - Psiholozi vo skolite - konkretno

a ne diskusija za razmisluvanjata na drugite....konkretno ne za Mislenjeto na Alekta , nejzinoto moderatorstvo, i nejzinoto izrazuvanje....

a poso gledam deka mnogu sum ti vazna mozes slobodno da otvoris i tema za mene

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 20:17

Alekta,pa ti trebit da si srekna.forumov pocna da mi licit na edno skolo a ti kako psiholog vo skoloto ili barem butel2 natamu ja odnese temava.

sovet:daj malku olabajte i zabavuvajte se.kazete si svoe mislenje za temava,a zabeleskite za moderatori i sl resete si gi ili na lp ili barajte druga tema.

Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2006 во 00:54
      ЕДНАШ НИКОЛИНА ПО МАКЕДОНСКИ МУ РЕЧЕ НА РАЕЦО КО НЕЈЌЕШЕ ДА ОДИ НА ПСИХОЛОГ ДА ПИШИ ИЗЈАВА ЗА НЕОПРАВДАНИТЕ:  МОРЕ ТИ БЕ НА ЗАПАД ПЛАЌАТ ЗА ДА ГИ ПРЕГЛЕДАТ А ТИ И БЕЗ ПАРИ И ПАК НЕЈЌИШ ДА ОДИШ.
и то...
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2006 во 01:10
Originally posted by YODA YODA напиша:

      ЕДНАШ НИКОЛИНА ПО МАКЕДОНСКИ МУ РЕЧЕ НА РАЕЦО КО НЕЈЌЕШЕ ДА ОДИ НА ПСИХОЛОГ ДА ПИШИ ИЗЈАВА ЗА НЕОПРАВДАНИТЕ:  МОРЕ ТИ БЕ НА ЗАПАД ПЛАЌАТ ЗА ДА ГИ ПРЕГЛЕДАТ А ТИ И БЕЗ ПАРИ И ПАК НЕЈЌИШ ДА ОДИШ.
LOLLOL
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2006 во 01:12
Originally posted by beleg beleg напиша:

Originally posted by YODA YODA напиша:

      ЕДНАШ НИКОЛИНА ПО МАКЕДОНСКИ МУ РЕЧЕ НА РАЕЦО КО НЕЈЌЕШЕ ДА ОДИ НА ПСИХОЛОГ ДА ПИШИ ИЗЈАВА ЗА НЕОПРАВДАНИТЕ: МОРЕ ТИ БЕ НА ЗАПАД ПЛАЌАТ ЗА ДА ГИ ПРЕГЛЕДАТ А ТИ И БЕЗ ПАРИ И ПАК НЕЈЌИШ ДА ОДИШ.
LOLLOL
Ова јако е нема што
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2006 во 13:32
Originally posted by YODA YODA напиша:

      ЕДНАШ НИКОЛИНА ПО МАКЕДОНСКИ МУ РЕЧЕ НА РАЕЦО КО НЕЈЌЕШЕ ДА ОДИ НА ПСИХОЛОГ ДА ПИШИ ИЗЈАВА ЗА НЕОПРАВДАНИТЕ:  МОРЕ ТИ БЕ НА ЗАПАД ПЛАЌАТ ЗА ДА ГИ ПРЕГЛЕДАТ А ТИ И БЕЗ ПАРИ И ПАК НЕЈЌИШ ДА ОДИШ.
 
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2006 во 22:12
Gledajkji gi deneshnive generacii koi sleduvaat vo osnovnite i srednite shkoli, mislam deka imame golema potreba od PSIHOLOZI za da im pomognat na toa dechishtata - PSIHOPATI Zhalno
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
Queen Bitch Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Queen Bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2006 во 21:16
Definitivno treba da ima psiholozi po ucilistata, katastrofa od generacija sme
Don't wory be happy :)
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2007 во 13:58
Д аа и колку па психолозите врашат работа?? Јас колку што памтам само калсноит ако направеше некој муабет со нас мада да и тоа не беше нешто посебно мораше нон стоп родителски да се  организираа...
Педагози ко педагози само можат муабет да направат но и нисто повеќе...
 
Не сме ккао тие на запат да ствано се загрижат и пазат какви се односите помеѓу учениците
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.