IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс и менструација
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс и менструација

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 19>
Прашање: Дали практикувате секс за време на менструација?
Одговор Гласови Статистика
30 [20,00%]
120 [80,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 17:31
Originally posted by bone bone напиша:

LOL hehe...od iskustvo mi kazvas???
abe sexy jas prv pat ko imav seks so edna duri imase menstruavija ti bese 3to odelenie...LOL LOL LOL
 
 
за жал ти оставила лош сопменLOLLOLLOL
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 17:35
Wink ne be bas dobar vpecatok mi ostaj LOL LOL LOLpamet za drug pat,da cistam tamu kreveti,carsafi...se lom napraeno Tongue ...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 17:37

Шо знам мене тоа воопсто не ми е проблем има туш има кондоми и што да е фрка незнам али ајјLOLLOLLOL

 
не мора па и тоа да е на кревет наалии??LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 06:50
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Шо знам мене тоа воопсто не ми е проблем има туш има кондоми и што да е фрка незнам али ајјLOLLOLLOL

 
не мора па и тоа да е на кревет наалии??LOLLOLLOLLOLLOL
 
ами в гаража да се дупевме ке немаше потреба од чистење...незнам ти кај практикуваш...ама ок е LOL LOL LOLа тушот???шо тушот???еднаш ке се истушираш така???и за пола сат сат нема пак да протечи???Tongue
Кон врв
Mumu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mumu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 08:39
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

хе хе не сте пробале нема никакво море никави реки тоа се неколку капки крв кои мозе да протецат за време на самиот однос!!!!

Со добра хигиена секако дека нема непријатен мирис и е се во ред!! Ај малце искусете па писете!!!Wink



LOLLOLLOLLOL........eeeeeeeehehhehehhe..........Wink
LOLLOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 10:47
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Шо знам мене тоа воопсто не ми е проблем има туш има кондоми и што да е фрка незнам али ајјLOLLOLLOL

 
не мора па и тоа да е на кревет наалии??LOLLOLLOLLOLLOL
 
ами в гаража да се дупевме ке немаше потреба од чистење...незнам ти кај практикуваш...ама ок е LOL LOL LOLа тушот???шо тушот???еднаш ке се истушираш така???и за пола сат сат нема пак да протечи???Tongue
 
После ке идете под туш заедно!еееее мореееLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
 
Ок ја кажав дека не претставува проблем доколку се направи како што требаWink
 
а за крв и да тече нема тоа да биде мноооогуууSmile
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 12:13
Пак ќе речам, за мене не што е непријатно едноставно не би сакала секс за време на месечницата.Зарем нема да може некој да се воздржи на некој ден.,
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 12:49
Originally posted by maja maja напиша:

Пак ќе речам, за мене не што е непријатно едноставно не би сакала секс за време на месечницата.Зарем нема да може некој да се воздржи на некој ден.,
 
..абе знајш од толкави е*ачишта шо се неможат 3-дена да издржат без секс...се чудам само како наогат време да пишат...можи дупат дури пишат LOL LOL LOL...
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 12:51

Sekoj moze da se vozdrzi 3-4 dena.

Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Mumu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mumu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 13:13
Originally posted by maja maja напиша:

Пак ќе речам, за мене не што е непријатно едноставно не би сакала секс за време на месечницата.Зарем нема да може некој да се воздржи на некој ден.,



pa zatoa ima oralka.............LOLLOLLOLLOLLOLBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileCool


Изменето од Eleni - 05.Декември.2006 во 15:34
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 13:14

Originally posted by Dana Dana напиша:

Sekoj moze da se vozdrzi 3-4 dena.

Точно Дана и јас мислам дека секој може да се воздржи без секс барем овие три четири дена
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Mumu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mumu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 13:16
Originally posted by Dana Dana напиша:

Sekoj moze da se vozdrzi 3-4 dena.



more ti za kazna ke se vozdrziz malce podolgo.......LOLLOLLOLLOLLOLWink
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 15:23
А ако не трае 3-4 дена туку повеќе?
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 00:28
De de, ako ne 4 dena, togas 6 dena, manje vise.. Mumu, zasto jas kazna??
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,137 секунди.