IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Евросонг 2020
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Евросонг 2020

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13784
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Евросонг 2020
    Испратена: 17.Мај.2020 во 14:31
,,,godinava nekoj chuden evrosong,,,poln so virusi,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44547
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2022 во 18:22
Мачја кашлица ми ти бил ортак тој од 2020 во однос на годинешниов.
Иако за воља на вистината и баш не се сеќавам кој,како што тогаш.
И најлесно би ми било да искритикувам за она од вчера.
Но премногу ми е лицемерно.Да ги спречеа сите глупости што
владеачката ДУИ ги прави изминатите години со знамето,сега
само ќе се спроведеше закон.Но...Вреди ли било што да се каже.
Само ќе констатирам,освен што си ја продадовме државата успеавме
да новите поколенија ги направиме индиферентни кон се што е наше.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.