IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ви е најдобриот дел во сексот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ви е најдобриот дел во сексот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 22>
Прашање: Што е за вас најдобро од наведеното?
Одговор Гласови Статистика
7 [5,30%]
46 [34,85%]
13 [9,85%]
65 [49,24%]
1 [0,76%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака Обратен редослед
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој ви е најдобриот дел во сексот?
    Испратена: 06.Септември.2018 во 13:21
Ни јас едноставно не можам да се одлучам, инаку да ви кажам право, јас сум невина. Мислам дека знаете дел од вас, но, сакам првиот пат, Коа ќе ме земе членот од форумов, во Канада и ќе му бидам жена, он ќе знае се тоа како треба и ќе оди како што треба, да. Сакам са биде неопишливо романтично и убаво, со свеќи, во када. И ружи во спална... :) Така го замислувам првиот пат. Нежно и убаво.
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
Rob35 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Јануари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Rob35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2018 во 00:00
Предигра и Оргазмот неможам да одлучам от тие две
Кон врв
Nikisk37 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Февруари.2018
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikisk37 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2018 во 14:06
Lizenjeto po celo telo go diga adrenalinot i se posle ide kako sto treba
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2017 во 00:21
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

сите пет опции, тоа иде во пакет не е деливо ако сакате да биде најдобар голема насмевка
све друго е делимично завршена работа плазење


,,,lazhe,,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2017 во 22:05
сите пет опции, тоа иде во пакет не е деливо ако сакате да биде најдобар голема насмевка
све друго е делимично завршена работа плазење
Кон врв
zoki1238 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2017
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zoki1238 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2017 во 13:10
Кон врв
zoki1238 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2017
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zoki1238 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2017 во 13:09
Originally posted by maja maja напиша:

Предиграта е дел од водењето љубов,знае да трае и е прекрасна но водење љубов со кулминација со оргазам за мене е најдобриот дел.
Кон врв
Ina94 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Јануари.2017
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ina94 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2017 во 04:59
Оргазам,секс без оргазам не е секс
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 14:39
Немам капа... а камо ли пак мува... намигнување
Кон врв
guri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 21:52
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

боже боже... страшно е? Од искуство зборуваш или си претпоставуваш? плазењеpa sega ti zboruvas za dupenje, jas samo komentiram
A ti se se uvredi?
imash "muva pod kapa"?

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 12:58
боже боже... страшно е? Од искуство зборуваш или си претпоставуваш? плазење
Кон врв
guri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 09:00
...volksw...pazi shleper da ne te dupi

Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 00:24
pazi na ficoto hahaгазење од смеење
vivi
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 00:23
ФИФИИИ... смеењеголемо гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.