IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Online интернет продавница за чевли?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Online интернет продавница за чевли?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
we3fan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Ноември.2018
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај we3fan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Online интернет продавница за чевли?
    Испратена: 04.Ноември.2018 во 15:10
Здраво на сите.

Сакам да порачам чевли преку интернет, досега никогаш не сум порачувал обувки и не знам ниедна web страна.
Може ли да ми предложите некоја добра online интернет продавница за чевли?
Може да биде од Македонија или од друга држава.

Поздрав до сите и однапред ви благодарам.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,086 секунди.